Джерело
WAR CREW 🇺🇦 | Війна в Ірані(Нарешті щось цікавеньке)Пентагон повідомляє, що середня ...
1 150 Охват/переглядів
2026-06-04 20:40
Повідомлення №9684
Війна в Ірані(Нарешті щось цікавеньке)Пентагон повідомляє, що середня ціна на паливо зросла майже на 27% за пів року(З 154 до 195 доларів за барель). Причини нічим не відрізняються від нас, цікаво інше. МІЛЬЯРД зайвих витрат, через це подорожчання. Для порівняння: 1 бойовий виліт F-16 це 50тисч.(Не враховуючи озброєння). Тобто таких вилітів можна зробити 20тисяч P1SUNном можна знищити мільйон шахедів Ну і так далі. . .Але це все херня. Ну зайві витрати і що? А от, деякі підрозділи, наприклад, скоротили, або повністю скасували поїздки на навчання.Скорочення торкнулися десятків навчальних програм, зокрема для медичного персоналу, інженерів та артилерійських підрозділів. Також значно зменшено наліт на гелікоптерах. А ми пам'ятаємо, що вони казали про цю війну на початку. Що ж буде без навчань?Взагалі, Іран не єдина причина дефіциту. Він спричинений кількома факторами одночасно: Війною з Іраном, розширенням місій на південному кордоні США та збільшенням чисельності Національної гвардії у Вашингтоні.Відмазки у них топ(У наших, напевно, вчились), але от виникає питання - А нахуя збільшувати чисельність НГ у Вашингтоні, якщо це шкодить фронту?! В цілому, у мене все. Не знаю який ще висновок зробитиWAR CREW🇺🇦