Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - monitor
Додано 14 лип 2024

monitor

@war_monitor
Кількість підписників: 937 111
Фото: 1,800
Відео: 739
Посилання: 803
Опис:
Моніторинг ворожої авіації. 📮 Зв'язок — [email protected] 👋 Підтримати канал — https://base.monobank.ua/monitor
Джерело

monitor | Ввечері 19 та в ніч на 20 січня ворог провів атаку декількох регіонів ...

Логотип телеграм спільноти - monitor monitor @war_monitor
262 000 Охват/переглядів 2026-01-20 05:40 Повідомлення №36799
Ввечері 19 та в ніч на 20 січня ворог провів атаку декількох регіонів України різними типами озброєння.⚠️ Атакував ударними БпЛА, в тому числі реактивними Київ та Київщину, Рівне, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одесу та окремі райони та населені пункти дотичних областей.Особливо потерпав від дронів Дніпро. Запустив близько 6х балістичних ракет у напрямку Києва з Брянська, 2х по Дніпру з Таганрога, та 2х по району Вінниці з Криму.Останній випадок особливо виділяється — не пригадую випадків запуску балістики по Вінниці з Криму.Чекаємо експертизу. Чи це Іскандер-І, чи це КН-23, а може умовний Циркон — з'ясують.Одне зрозуміло, вінничанам варто реагувати на загрозу балістики при наявності оголошенної ПТ. ❗️ Під ранок запустив крилаті ракети Х-101 з бортів стратавіа у напрямку Києва та Київщини.Вцілому ворог продовжує атаки на енергосистему, дотримується тактики точкових ударів по окремих об'єктах.Назвати сьогоднішню атаку масованою не можу, що не робить її відбиття легшим для сил оборони. Окрема подяка, не буду казати кому, але цілі відпрацьовувались відмінно і миттєво. Мододці! Атака ще триває, у повітряному просторі присутні одинарні БпЛА, проте основні хвилі вже позаду.Тихого ранку, будьте в безпеці.#зведення@war_monitor •