Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - wake me up (+18)
Додано 06 гру 2025

wake me up (+18)

@wakemeup_4am
Кількість підписників: 97
Фото: 285
Відео: 10
Посилання: 56
Опис:
дякую, що не покидаєш мене
Джерело

wake me up (+18) | З перших глав мене зацікавили Вашер, а згодом і Сюзброн. Бо саме за ни...

Логотип телеграм спільноти - wake me up (+18) wake me up (+18) @wakemeup_4am
189 Охват/переглядів 2026-03-24 19:35 Повідомлення №746
З перших глав мене зацікавили Вашер, а згодом і Сюзброн. Бо саме за них ніфіга не ясно.Я будував різноманітні припущення й мабуть задовбав соклубників, бо в Авеін ніхто не підтримував моїх вкидів. (Проте на їх захист скажу, шо моє НіфігаЖСобі всі підтримали, тож чекаємо коли пан Сандерсон розповість те, шо нам цікаво).Сяйвоспів: пиріжечок який нещадно тролить не тільки оточуючих, але себе й власні божествені устої. Мене розважило те, як жерці пояснюють події з точки зору теології. Все можна підлаштувати! Прямо як у реальності. Помічали, на будь-яке питання завжди знаходиться відповідь: так богу завгодно, як бог дасть, з божою поміччю. Йде дощ — то бог, нема доща — то бог.Сюзброн: ну, тут всьо за жанром, але я обурений! Мені цікаво, а мою цікавість не задовольнили!Вашер: тааак, Вашер 🦾 А тепер увага! Маю питання до тих хто прочитав:Чому нізя було Сяйвоспіву дати Бездушним наказ:Червона пантера — якщо почуєте команду «пантера», знайдіть мене та не давайте нікому на мене напасти — червона пантера.Боги ж давали базові команди для тренувань. Так би Сяйвоспів себе захистив. Я розумію його вчинок, але оскільки він один з трьох персонажів за яких я вболівав, то мені дуже сумно, хоч я й розумію (на скільки пояснили читачеві) сенс Повернення.Але ж блііін! Думаю в Герої віків автор вколошкає багатьх персів яких я полюбив... всьо шо настікерів додам внизу окремо760с#сандерсон #війноборець #епічні_читання @chitayka @daisy_liest @elloris_books