Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - ВЗБІРНА
Додано 14 лип 2024

ВЗБІРНА

@vzbirna
Кількість підписників: 16 289
Фото: 15,200
Відео: 3,800
Посилання: 2,750
Опис:
Нові відео - https://rb.gy/ygyyib Онлайн-медіа «ВЗБІРНА» призначене виключно для осіб старше 21 року Адреса: Україна, 03035, м. Київ, вул. Мокра, буд. 14-Б. Тел.: +380 (63) 699-65-08. E-mail: [email protected] Ідентифікатор онлайн-медіа: R40-05934
Джерело

ВЗБІРНА | Володимир Баєнко про відмову Вернидуба потиснути руку Лупашку: «Це нор...

Логотип телеграм спільноти - ВЗБІРНА ВЗБІРНА @vzbirna
2 600 Охват/переглядів 2024-08-12 17:52 Повідомлення №10736
🔥Володимир Баєнко про відмову Вернидуба потиснути руку Лупашку: «Це нормальна реакція на слова та дії штабу Карпат»Генеральний директор Кривбаса Володимир Баєнко розповів, чому головний тренер команди Юрій Вернидуб після матчу 2-го туру УПЛ з Карпатами (0:3) не потиснув руку очільнику суперників Владиславу Лупашку.– Володимире Володимировичу, чому Вернидуб не потиснув руку Лупашку?– Дивіться, у кожної дії є своя причина і ця ситуація не є винятком. Зараз Владислав [Лупашко] робить вигляд, що нічого не відбулося і Юрій Миколайович його не помітив, але він прекрасно знає, що це не так. Вернидуб – емоційний тренер, але тут емоції ні до чого. Це нормальна реакція на слова та дії штабу «Карпат» під час матчу. Особливо на епізод, який стався після третього голу. Я впевнений, що Юрій Миколайович гідний поваги: і за те, чого він досягнув у футболі, і за його чітку громадянську позицію. А ось декому ще треба багато чого доводити у футболі, хоча ніякі досягнення і статус нікому не дозволяють себе так поводити.– Що сказали Лупашко та його штаб після третього голу Карпат?– Я зараз не буду повторювати ці слова, бо пристойного в них мало.– Є неписані правила: тренери потискають руки один одному після гри. Звідси два питання: чи передбачені якісь штрафи за порушення цієї процедури? Якщо так, то заплатить Вернидуб чи клуб візьме обов’язки на себе?– Чесно кажучи, я не володію інформацією про штрафи, але навіть якщо вони будуть, то клуб візьме все на себе. Адже тут питання не про регламент, а про повагу і гідність, – сказав Баєнко.Джерело: Спорт-Експрес