Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Telegram: Contact @vyshnya_ana
Додано 06 гру 2025

Telegram: Contact @vyshnya_ana

@vyshnya_ana
Фото: 475
Відео: 61
Посилання: 67
Опис:
Мій канал про життя, думки та знахідки
Джерело

Telegram: Contact @vyshnya_ana | Знаєте про що не говорять в материнстві? Про відчуття що ти не окрема ...

Логотип телеграм спільноти - Vyshnya Telegram: Contact @vyshnya_ana @vyshnya_ana
497 Охват/переглядів 2026-05-17 11:09 Повідомлення №767
Знаєте про що не говорять в материнстві? Про відчуття що ти не окрема особистість перший час. А потім потрапляння у залежність маркетингу «недо» і всьо, жінці піздец. Вагітність це період коли ти відчуваєш себе домом для дитини, ти переживаєш багато змін і свідомо (хоуп соу) йдеш на це. Але тут ти не ти окремо, ти завжди з дитиною. Пологи – це умовна перша сепарація. Для дитини ти все ще дім навіть після, а ти завдяки гормонам не розумієш що ви розділені. «Ми покакали» звучить, бо ми це концепція виживання від мозку на захист дитини. Бо що? Бо дитина ледь не єдина істота яка немовлям не може жити без батьків. *Взагалі вважається що це компроміс еволюції, типу дитина народжується менша і менш сформована для самостійності, але зате жінка може народити її по розмірам і вижити. І от як тільки ти проходиш цей перший + місяць, прилітають «а гарна мама робить оце…». ГВ, якісь типи розвивашок і все таке. І жінка замість шляху сепарації і усвідомлення себе окремою особистістю, відновлення своїх кордонів, біжить до спеціалістів з усього, аби бути ІДЕАЛЬНОЮ мамою. Ця ідентифікація себе через дитину стає бетонна. І тут руйнується жінка, подруга, людина всередині. Росте тривожна мама. І тривожна дитина. Маркетинг ідеального материнства це ТЦК ідентичності. Тебе хапають на виході з дому, ламають руки ноги і говорять ким ти маєш бути. І юзають поки можна. Ідея яку я хочу тут донести — варто вчасно згадати що ти не лише мама, а людина, жінка, у тебе є душа, бажання, мрії та цікавості. І не вестися на те, що щось робить тебе поганою мамою. Колись я робила проект про motherhood і там розвінчувала міфи що реально впливає на дитину і що нам продають. Знаєте що, те що реально впливає можна вирішити своїм буденним життям, звичками і гарним настроєм. А те що продають можна вирішити лише покупками. От і привід задуматися) Кароче, думки після завершення ГВ. Одна з дівчат вчора написала що через ГВ досі працює з прийняттям тіла і грудей поза ГВ. Я її розумію!! Про це не прийнято казати, але ГВ може змінити відчуття сексуальності власної. І відчуття себе, як обʼєкту їжі і обслуговування. Для жінки здорово те, що вона визначає здоровим. Всім цьом і відчуття контакту з собою 🩷