Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишневе INFO
Додано 06 січ 2025

Вишневе INFO

@vyshneve_info
Кількість підписників: 1 872
Фото: 13,700
Відео: 1,560
Посилання: 13,300
Опис:
Оперативні новини міста Вишневе та Київської області Реклама - @alina_goncharova11. 📍 Стосовно інформаційних приводів @Ksenia_gm78
Джерело

Вишневе INFO | Провів робочу нараду з керівництвом районів, громад, ДТЕК «Київські ре...

Логотип телеграм спільноти - Вишневе INFO Вишневе INFO @vyshneve_info
357 Охват/переглядів 2025-12-13 14:32 Повідомлення №23463
Провів робочу нараду з керівництвом районів, громад, ДТЕК «Київські регіональні електромережі», Київської філії ТОВ «Газорозподільні мережі України», теплопостачальних підприємств та енергетичного нагляду, бізнесу щодо стану встановлення й роботи когенераційних установок на Київщині. Питання одне — як саме ці потужності можуть допомогти області швидше стабілізувати електропостачання і зменшити кількість черг відключень.Сьогодні когенерація — один із ключових інструментів стійкості нашої енергосистеми. Ці установки одночасно виробляють електроенергію та тепло. Кожен мегават, який вони генерують, дозволяє вивільняти ресурс для побутових споживачів і робити графік відключень більш м’яким.Водночас, потрібно говорити чесно: причина відключень одна — це постійні ракетні та дронові удари ворога, який цілеспрямовано б’є по критичній інфраструктурі. Саме через ці атаки наші енергетики щодня відновлюють пошкоджене, а ми разом шукаємо додаткові джерела генерації, щоб люди мали світло.Київщина вже має 40 діючих когенераційних установок загальною потужністю 100 МВт. З них: 14 установок працюють на об’єктах соціального та життєзабезпечення й повністю покривають власні потреби, решта — установки встановлені бізнесом, більша частина з яких може видавати електроенергію в мережу.До кінця 2025 року буде введено ще до десятка установок, а у 2026 році — великі об’єкти від міжнародних партнерів. Це помітно посилить резерв енергії в критичні години.Наше головне завдання — щоб кожна когенераційна установка працювала безперервно, особливо у пікові періоди. Це ключ до того, щоб область вийшла з нинішніх 4 черг одночасних відключень щонайменше на 3 і надалі рухалася до більшої стабільності.Громади, оператори системи розподілу, підприємства — усі мають діяти скоординовано й відповідально.Ми продовжуємо працювати 24/7, щоб кожне рішення давало людям більше світла. Попри атаки й виклики — тримаємо енергетичний фронт і щодня посилюємо стійкість Київщини.@Mykola_Kalashnyk