Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Кількість підписників: 1 701
Фото: 9,040
Відео: 713
Посилання: 4,080
Опис:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації

👥 Кількість підписників

1 701
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -1
Середній/Місяць:: -14

👁️ Середній перегляд на повідомлення

324
Середній/День:: 293
Середній/Тиждень:: 268
ERR: 19.05%

📊 Кількість повідомлень на день

2.3
Останній день: 5
Середнє за тиждень: 3
Середнє за день: 2.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

Провів позачергове засідання штабу Ради оборони Київської області. На порядку денному — невідкладні питання безпеки та життєзабезпечення регіону в умовах складної енергетичної ситуації, ускладненої погодними умовами. У фокусі — енергетика, стан дорожньої інфраструктури, організація освітнього процесу та завершення канікул, робота пунктів незламності й дотримання комендантської години.Енергетична ситуація в області залишається напруженою та потребує постійної координації дій. Для населення продовжують діяти 3,5 черги відключень електроенергії, в частині регіону діють екстрені відключення. Станом на зараз без електропостачання через аварійні відключення залишаються близько 8 тисяч споживачів у 12 населених пунктах. Відновлювальні бригади працюють цілодобово, щоб якомога швидше повертати світло в домівки людей.Окремо дав доручення посилити заходи з економії електроенергії відповідно до рішень Уряду. Йдеться про скорочення зовнішнього освітлення будівель, прилеглих територій, рекламних конструкцій та світлових ілюмінацій. Це необхідний крок, що дозволяє зменшити навантаження на енергосистему, спрямувати додатковий ресурс на потреби населення. Водночас освітлення на аварійно небезпечних ділянках доріг і в місцях із підвищеним трафіком залишатиметься обов’язковим.З 19 січня школи Київської області виходять на навчання. Усі заклади освіти забезпечені альтернативними джерелами живлення, а у переважній більшості шкіл функціонують індивідуальні котельні, що дає змогу підтримувати тепло й живлення навіть під час відключень електроенергії. Рекомендовано скоротити тривалість уроків до 30 хвилин, а навчання у другу зміну завершувати не пізніше 16:00 — з урахуванням періоду світлового дня.Окрему увагу приділили стану доріг. У зимових умовах це питання напряму пов’язане з безпекою дітей. В області працюють шкільні автобуси на 330 маршрутах, тому дороги мають бути максимально розчищені та безпечні для руху. Для цього залучаємо додаткові організації, які оперативно посилюватимуть роботи з прибирання та утримання дорожнього покриття.На період нестабільної енергетичної ситуації ухвалено рішення про послаблення режиму комендантської години для доступу людей до пунктів незламності в нічний час. Мешканці зможуть дістатися до них пішки, власним транспортом або скористатися таксі. Це тимчасове рішення, яке діятиме виключно до стабілізації енергетичної ситуації в регіоні.Водночас наголосив на чітких обмеженнях. У період дії комендантської години потрібно заборонити продаж алкогольних напоїв, а також проведення будь-яких розважальних заходів у закладах громадського харчування й на торгових площах, що в нічний час використовуватимуться як пункти незламності. Безпека та порядок — без компромісів.Крім того, утричі збільшуємо кількість патрулів та чергування в посиленому режимі, зокрема для роботи в період комендантської години поблизу й в самих пунктах незламності. Паралельно забезпечуємо стабільну роботу мобільного зв’язку під час відключень електроенергії — громади завершують підключення наданих операторами генераторів для живлення базових станцій. Формуються резерви пального, щоб усі генератори могли працювати безперебійно.Окремо наголосили на питанні безпечної експлуатації генераторів. Через їх інтенсивну роботу фіксуються випадки виходу з ладу та загорянь, тому вони мають використовуватися виключно з дотриманням технічних регламентів і правил безпеки.Усі керівники громад доповіли про ситуацію на місцях. Прийняті рішення спрямовані на головне — забезпечити безпеку людей, стабільну роботу інфраструктури та підтримку жителів Київщини в складний період. Ситуацію тримаю під постійним контролем.@Mykola_Kalashnyk
Нарада щодо надзвичайних обставин в енергетиці України. Окрема увага – ситуації в Києві. Наслідки російських ударів і погіршення погодних умов – важкі. Ремонтні бригади, енергетичні компанії, комунальні служби, ДСНС України продовжують працювати в цілодобовому режимі для відновлення постачання електрики та опалення. Багато питань потребують термінового вирішення. Дякую всім, хто залучений і працює на сто відсотків ефективно.Перше: буде утворений штаб щодо координації ситуації в місті Києві, який діятиме постійно. Загалом в енергетиці України буде запроваджено режим надзвичайної ситуації. Керівником робіт із підтримки людей і громад у таких умовах, а також вирішення практичних питань визначено першого віцепремʼєр-міністра – міністра енергетики України.Друге: урядовці максимально активізують роботу з партнерами для отримання необхідного обладнання та додаткової підтримки. Кабінет Міністрів забезпечить на час саме такої ситуації максимальну дерегуляцію всіх процесів із підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Працюємо також, щоб відчутно збільшити обсяг імпорту електрики в Україну.Третє: доручив уряду підготувати перегляд правил щодо комендантської години на час такої надзвичайно холодної погоди. У людей має бути максимум можливостей користуватися пунктами підтримки, а в бізнесу – можливостей планувати роботу з огляду на ситуацію в енергосистемі. В Києві має бути збільшена кількість Пунктів Незламності та проведена перевірка наявних. Очікуємо пропозицій від Міністерства освіти і науки та від місцевої влади щодо форматів навчального процесу на час надзвичайної ситуації.Важливо, щоб державні інституції, бізнес та всі рівні місцевої влади працювали зараз злагоджено, скоординовано. Від результатів кожного залежить спільний результат усієї країни. Слава Україні!
Цієї ночі росія — держава-терорист — знову атакувала Київщину. Під ударами опинилися мирні громади, житлові будинки та критична інфраструктура. Ворог воює з людьми, з домівками, зі звичайним життям.У трьох районах області зафіксовано пошкодження житлової та господарської забудови. На щастя, за попередньою інформацією, обійшлося без загиблих і постраждалих.У Вишгородському районі внаслідок ворожої атаки виникла пожежа приватного житлового будинку. У Броварському районі фіксують пошкодження трьох приватних будинків (вибиті вікна, пошкоджений фасад), автомобіль та тимчасова споруда. У Фастівському районі внаслідок атаки загорілася господарча будівля.Рятівники, енергетики, комунальні та аварійні служби працюють безперервно, щоб допомогти людям, зафіксувати пошкодження й відновити умови для життя.Критично важливі об’єкти області переведені на альтернативне живлення та продовжують роботу. Водночас через терористичні дії ворога у частині Бучанського району запроваджено екстрені відключення електроенергії, а у Броварському та Бориспільському районах вони продовжують діяти. В інших районах області застосовуються стабілізаційні графіки.Діють пункти незламності, щоб люди могли зігрітися, підзарядити телефони й отримати необхідну допомогу.Прошу всіх, у кого є електропостачання, користуватися ним ощадливо — це допоможе швидше стабілізувати систему і повернути світло тим, хто його чекає.Разом — незламні.@Mykola_Kalashnyk
Ворог знову атакував уночі — підло, з темряви, намагаючись зламати не будівлі, а наш дух. Під прикриттям негоди та лютих морозів країна-терорист продовжує свій цинічний терор проти мирного населення.Їхня мета незмінна — посіяти страх, залишити нас без світла і тепла, відібрати віру, впевненість і надію. Але щоночі вони лише вкотре доводять: страх — це їхня зброя, а наша — єдність.Унаслідок нічної атаки у Вишгородському районі пошкоджено два приватні будинки та господарчі споруди. Розбиті вікна, понівечені фасади, зруйновані покрівлі — це сліди «руського міра», який вони несуть на нашу землю.Найголовніше — люди живі. Постраждалих серед населення немає.Уся необхідна допомога тим, чиї домівки зазнали руйнувань, уже надається. Працюємо спільно з місцевою владою. Це важкі дні для Київщини. Але нас не зламати. Ми тримаємося, відновлюємо зруйноване, допомагаємо одне одному і рухаємось далі. Бо лише в єдності, взаємній підтримці та розумінні — наша справжня сила.Ми вистоїмо. І ми переможемо. 🇺🇦@Mykola_Kalashnyk
Наші діти постійно змінюються, і з кожним етапом дорослішання ми потребуємо нових підходів у спілкуванні з ними. Важливо вчасно зрозуміти, коли дати більше свободи, коли підтримати, а коли допомогти усвідомити себе і світ навколо. 👥 У навчальному курсі «Секрети дитячої поведінки: причини, реакції, рішення» на освітній платформі «Ти як?» Всеукраїнської програми ментального здоров’я фахівці зібрали найкращі практичні поради для батьків дітей різного віку. Наприклад, можна дізнатися:📍 чому малюк не хоче ділитися іграшками;📍 як заохотити школяра робити домашні завдання;📍 з якими викликами стикаються підлітки.📎 Цей курс допоможе не лише краще зрозуміти поведінку дітей і підлітків, а й зберегти довірливі відносини. 🔎 У матеріалі також пояснюється, що таке синдром дефіциту уваги з гіперактивністю (СДУГ) та опозиційно-викличний розлад поведінки (ОВРП), як розпізнати їхні прояви та які методи допомагають у лікуванні. Адже саме проблеми з поведінкою найчастіше стають причиною звернення батьків до дитячого психолога чи психіатра.Щоб здобути нові знання, практичні навички та отримати сертифікат про навчання, переходьте за посиланням 📲: https://howareu.com/sekrety-dytiachoi-povedinky-prychyny-reaktsii-rishennia. Курс для освітньої платформи «Ти як?» створено за підтримки Бюро ВООЗ в Україні, аналітичного та експертного супроводу Координаційного центру з психічного здоров’я КМУ та ГО «Безбар’єрність».
Дорогі мешканці Київщини!2026 рік ми зустрічаємо в непростий час, але з чітким усвідомленням: ми вистояли, ми працюємо і продовжуємо рухатися вперед. Минулі роки ще раз навчили нас цінувати прості речі — підтримку поруч, результат спільної праці та відчуття єдності.Київщина не зупинялася ні на день. Працювали громади, школи приймали дітей, відновлювалися дороги й житло, бізнес тримав економіку області, а волонтери й партнери підставляли плече там, де це було справді необхідно. Усе це стало можливим завдяки людям, які не здалися і продовжили діяти.Найперше — щира вдячність нашим Захисникам і Захисницям. Тим, хто зустрів цей Новий рік на фронті, на бойових чергуваннях, у складних і небезпечних умовах, щоб в українських домівках були світло і спокій. Дякую силам ППО, медикам, рятувальникам, енергетикам, комунальникам, волонтерам — усім, хто щодня тримає країну на своїх плечах.У 2026 рік ми заходимо з досвідом, внутрішньою силою та вірою в результат. Попереду — нові завдання, нові проєкти й нові можливості для розвитку Київщини. І головне — ми починаємо цей рік разом, пліч-о-пліч, з розумінням, заради чого працюємо і заради кого тримаємося.Бажаю кожній родині тепла, світла й простих людських радостей. Нехай у цьому році буде більше добрих новин, більше приводів для посмішок і більше впевненості в завтрашньому дні.З Новим роком!@Mykola_Kalashnyk
📍Офіційний застосунок «112 Ukraine» – єдиний номер безпеки В умовах повномасштабної війни росії проти України пріоритетними напрямками роботи Уряду України є, зокрема, цивільний захист населення, безпека в громадах та система реагування на надзвичайні ситуації. У липні 2023 року в Україні запрацював перший комунікаційний центр Служби 112 – єдиного номера телефону для виклику всіх екстрених служб. На цей час працюють уже три комунікаційні центри – у Києві, Львові та Дніпрі, які прийняли майже 10 мільйонів викликів від громадян.18 грудня 2025 року Міністерство внутрішніх справ України впровадило в роботу мобільний застосунок «112 Ukraine» – офіційне програмне забезпечення для мобільних пристроїв, за допомогою якого кожен громадянин може миттєво викликати будь-яку екстрену службу та отримати допомогу поліцейських, рятувальників, медиків або представників газової служби.❗️Особливість зазначеного застосунку полягає в можливості встановлення зв'язку з операторами комунікаційних центрів «Служба 112» в умовах відсутності мобільного GSM-сигналу: для виклику абоненту необхідно лише підключення до мережі Wi-Fi. ☝️Застосунок «112 Ukraine» є надзвичайно корисним інструментом для виклику екстрених служб в умовах постійних російських обстрілів, оскільки під час слабкого або відсутнього GSM-сигналу громадяни можуть бути під’єднані до інтернет-мережі в Пунктах Незламності, місцях для обігріву, укриттях або власних помешканнях. Уже найближчим часом у застосунку з’явиться можливість виклику оператора жестовою мовою, що значно підвищить інклюзивність сервісу.Міністерство внутрішніх справ України проводить інформаційну кампанію «112. Єдиний номер безпеки», спрямовану на популяризацію як мобільного застосунка, так і роботи всієї Служби 112.
💡Про ситуацію з електропостачанням у Вишгороді📌Станом на 29 грудняВнаслідок ворожої атаки 27 грудня місто Вишгород залишилося без електропостачання. Наразі без світла залишаються близько 9,5 тисячі абонентів. Роботи тривають безперервно, але вони потребують значних ресурсів та часу.📌Хід робіт: Сформовано окремі бригади працівників ДТЕК для роботи в різних частинах міста.📅Орієнтовні терміни відновлення електропостачання: друга половина дня 30 грудня.‼️Пріоритети:Першочергово забезпечується робота водоканалу, тепломережі та ЦРЛ. Продовжується нарощення потужностей генераторів для об’єктів критичної інфраструктури.♨️Пункти допомоги:Працюють 5 пунктів незламності (стаціонарні - адмінбудинок, ліцей Сузірʼя та БК Енергетик) та 4 пункти обігріву. У лікарні та адміністративній будівлі встановлені потужні генератори для зарядки техніки. Загалом протягом періоду «Блекаут» (2.5 дні) пункти незламності та обігріву відвідали близько 4300 громадян.Ситуація складна, але контрольована. Усі служби працюють на максимумі можливостей. Дякуємо за терпіння та розуміння.Усі комунальні служби, енергетики, працівники житлово-комунального господарства та поліція працюють у посиленому режимі.Просимо всіх максимально економно користуватися електроенергією — це надзвичайно важливо для стабільної роботи енергосистеми та якнайшвидшого відновлення електропостачання для тих, хто досі залишається без світла.
Актуальна інформація щодо ситуації в Київській області після ворожих обстрілів.Ворог продовжує цілеспрямовані атаки на критичну інфраструктуру регіону. Найскладнішою залишається ситуація з електропостачанням на лівобережжі регіону. Водночас, енергетикам уже вдалося відновити живлення для 54 тисяч абонентів. Значна частина споживачів усе ще залишається без світла. Роботи триватимуть цілодобово.Наразі без електропостачання залишаються окремі населені пункти Бориспільського, Броварського та Вишгородського районів. Пункти незламності розгорнуті та працюють. Лікарні, водоканали, теплообʼєкти, об’єкти соціальної інфраструктури, інтернет і зв’язок переведені на резервне живлення. Усі комунальні служби працюють у посиленому режимі та перебувають на постійному зв’язку з місцевою владою.Щодо теплопостачання: у окремих населених пунктах Обухівського району наразі є проблеми з теплоносієм. Аварійні бригади працюють на місцях, робиться все можливе, щоб якнайшвидше відновити подачу тепла в кожну оселю. Плануємо завершити протягом доби.Мобільний зв’язок у регіоні збережений. Усі оператори працюють, зв’язок є по всій області, зокрема й у тих громадах, де ситуація з централізованим електроживленням залишається найскладнішою. Базові станції задіюють резервне живлення, щоб люди мали можливість телефонувати та користуватися інтернетом.Щодо постраждалих. У лікарнях області наразі залишаються двоє чоловіків, їхній стан медики оцінюють як середньої тяжкості. У Білій Церкві чоловік 1994 року народження з рваною раною стегна та ступні перебуває під наглядом лікарів, загрози життю немає. У Броварах у лікарні залишається чоловік 1983 року народження з осколковим пораненням спини. Вся необхідна медична допомога надається. Усі інші постраждалі проходитимуть лікування амбулаторно.Київщина тримає стрій. Усі служби працюють злагоджено, щоб допомогти людям, відновити інфраструктуру та забезпечити безпеку в громадах.@Mykola_Kalashnyk
Дорогі жителі Київщини!Щиро вітаю вас із Різдвом Христовим — святом, яке об’єднує родини, громади й усю країну навколо вічних цінностей: добра, любові та взаємної підтримки.Останні декілька років ми особливо гостро відчуваємо справжній зміст Різдва. Це не лише про традиції й святковий стіл. Це про віру, яка допомагає вистояти. Про світло, що не згасає навіть у темні часи. Про єдність людей, які тримаються разом і не здаються.Київщина — це край сильних громад і відповідальних людей. За цей рік ми разом пройшли складні випробування, але зберегли головне — людяність, згуртованість і бажання будувати майбутнє на своїй землі.Крок за кроком ми відновлюємо зруйноване, розвиваємо громади, дбаємо про безпеку, освіту, медицину, підтримуємо родини, дітей, ветеранів і всіх, хто потребує допомоги.Особливі слова вдячності — нашим Захисникам і Захисницям. Ви — наш щит і наша гордість. Саме завдяки вам Різдвяна зірка сьогодні сходить над українськими домівками, а життя в тилу триває. Ми завжди пам’ятаємо, якою ціною дається кожен спокійний ранок.Дякую всім, хто працює для Київщини щодня: вчителям і лікарям, рятувальникам і комунальникам, підприємцям і волонтерам. Ваша праця — це фундамент стійкості області та впевненості в завтрашньому дні.У різдвяний вечір кожен із нас загадує найважливіше бажання. І воно у нас спільне — Перемога і мир для України. Мир, у якому наші діти зростатимуть без страху, а родини знову збиратимуться без розлук і втрат.Нехай у ці святкові дні у ваших домівках буде тепло, у серцях — спокій, а поруч — найдорожчі люди.Нехай Різдво наповнить нас силою, вірою й надією на краще майбутнє для Київщини та всієї України.З Різдвом Христовим!З прийдешнім Новим роком!@Mykola_Kalashnyk