Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Кількість підписників: 1 701
Фото: 9,040
Відео: 713
Посилання: 4,080
Опис:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації
Джерело

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 | Разом із громадами Київщини узяв участь у другому засіданні платформи ...

Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 @vysh_gov_ua
259 Охват/переглядів 2026-03-25 17:34 Повідомлення №11587
Разом із громадами Київщини узяв участь у другому засіданні платформи «Діалог з громадами», що проходить у межах роботи Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України під головуванням очільника президії Конгресу Віктора Микити та керівниці офісу Конгресу Лілії Пашинної. За участю Міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.Це справді важливий і корисний майданчик для роботи. Тут є відкрита розмова, можливість напряму обговорити проблемні питання та знайти рішення. Саме такий формат дозволяє швидше реагувати на виклики і коригувати роботу на місцях.Сьогодні система охорони здоров’я працює у складних умовах війни. Це і пошкоджена інфраструктура, і кадровий дефіцит, і додаткове навантаження через лікування поранених та потреби цивільного населення. Тому ключове завдання на найближчий період — забезпечити безперебійну роботу медичних закладів у будь-яких умовах.Окремо обговорили виконання урядових ініціатив у регіонах. Для громад визначені чіткі індикатори — розвиток профілактичних програм, доступність ліків, розширення безоплатних медичних послуг, підтримка молодих лікарів, розвиток реабілітації та ментального здоров’я.Для Київщини ці питання особливо важливі. Область має високу концентрацію населення та значне навантаження на медичну систему, водночас громади відрізняються за рівнем доступу до медичних послуг. Десь уже є хороший результат, десь ще маємо підтягувати показники — і саме над цим зараз системно працюємо.З початку року Київщина долучилася до реалізації програми «Скринінг здоров’я 40+». Загалом близько 90 медичних закладів беруть участь у програмі, а ціль на 2026 рік — розширити мережу до 126. Поступово розширюємо і доступність медичних сервісів у громадах. Наприклад, через сервіс «Укрпошта.Аптека» у 2025 році в області оформлено понад 2400 замовлень ліків для жителів сільських територій, а наступна ціль — суттєво збільшити цю доступність. Окремий напрям — підтримка медичних працівників. У 2025 році в області чотири молоді лікарі отримали виплату в 200 тисяч гривень, ще один медик — службове житло за державний кошт.Важливою залишається і підтримка наших захисників та ветеранів. У 2025 році безоплатну стоматологічну допомогу на Київщині отримали 5 883 учасники бойових дій. До програми долучилися 24 комунальні та один приватний заклад. Послуги зубопротезування отримали понад 1,2 тисячі ветеранів і військовослужбовців області.Паралельно розвиваємо систему реабілітації. Стаціонарну допомогу вже надають 8 кластерних лікарень області. Цього року плануємо відкрити нові реабілітаційні відділення в Ірпінській міській лікарні та Обухівській багатопрофільній лікарні інтенсивного лікування.Окремий фокус — розвиток амбулаторної реабілітації у лікарнях спроможної мережі. Завдання для громад — забезпечити доступність таких послуг, щоб люди могли отримувати необхідну медичну допомогу безпосередньо у своїх громадах.Працюємо разом із громадами, Урядом та Міністерством охорони здоров’я, щоб кожна людина на Київщині мала доступ до якісної та своєчасної медичної допомоги. Саме в цьому і є головний сенс такого діалогу між державою та громадами.@Mykola_Kalashnyk