Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦
Додано 14 лип 2024

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦

@vysh_gov_ua
Кількість підписників: 1 701
Фото: 9,040
Відео: 713
Посилання: 4,080
Опис:
Офіційний канал Вишгородської районної військової адміністрації
Джерело

Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 | Дуже плідно минув день для Київщини на Конференції з питань відновленн...

Логотип телеграм спільноти - Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 @vysh_gov_ua
334 Охват/переглядів 2025-07-10 17:03 Повідомлення №8971
Дуже плідно минув день для Київщини на Конференції з питань відновлення України URC2025, що проходить у Римі.Вдячний Президентові України Володимиру Зеленському за створення можливостей для наших громад знаходити та залучати партнерів, донорів і союзників для втілення важливих ініціатив. Адже саме такі заходи допомагають реалізовувати проєкти, які змінюють життя людей.Уже є підписання громадами Київської області меморандумів про співпрацю. Перший такий документ сьогодні підписала Бучанська міська рада з провідним забудовником Центральної та Східної Європи White Star Real Estate («White Star») та урядовою установою UkraineInvest. Він фіксує наміри сторін щодо створення індустріально-логістичного парку «Буча». Цей проєкт означає для громади інвестиції, сотні нових робочих місць, залучення високотехнологічного бізнесу та розвиток інфраструктури. Меморандум, який визначає стратегічні напрями співпраці, підписали Васильківська міська рада з Благодійним фондом «Хоробра Україна» та некомерційною організацією EUFUA VZW (Брюссель, Бельгія). Йдеться про сприяння розвитку Васильківської громади у сферах соціального захисту ветеранів, енергетичної незалежності та сталого розвитку, тощо. Підписання Меморандуму з Національним Конгресом Українських Асоціацій Італії відкриває нові можливості для Славутицької громади. Домовилися, зокрема, про встановлення контактів між окремими організаціями та підприємствами, обмін досвідом, реалізацію спільних молодіжних, гендерних та дитячих програм, залучення коштів і потенціалу проєктів Європейського Союзу для спільної реалізації у громаді. Крім того, у межах ініціативи «Пліч-о-пліч. Згуртовані громади» Меморандуми про співробітництво у формі партнерства підписали громади Київської та Запорізької областей: Ірпінська — з Гуляйпільською, Чабанівська — з Комиш-Зорянською, Васильківська — з Дніпрорудненською. Мав змогу поспілкуватися з регіональною директоркою ЮНІСЕФ, регіон «Європа та Центральна Азія» Реджиною Де Домінічис та головою Представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніром Мамедзаде. Говорили про важливе — відбудову та розвиток Київщини. Попереду ще один день Конференції з питань відновлення України URC2025. Кожна зустріч, кожна домовленість, кожен підписаний документ — це крок до сильнішої, процвітаючої Київщини.Працюємо далі! Бо наші громади заслуговують на найкраще майбутнє.@Mykola_Kalashnyk