Джерело
Вишгородська районна військова адміністрація 🇺🇦 | Микола Калашник відкрив нове реабілітаційне відділення на КиївщиніНа б...
491 Охват/переглядів
2025-01-21 19:47
Повідомлення №7297
Микола Калашник відкрив нове реабілітаційне відділення на КиївщиніНа базі однієї із медустанов Вишгорода запрацювало реабілітаційне відділення. Відкриття стало можливим завдяки співпраці усіх рівнів влади та благодійників, які допомогли із сучасним обладнанням. Відділення займає 2 поверхи й розраховане на 20 ліжок. У ньому облаштовано «Палату героя». Тут організовані кабінети з сучасними моделями для занять. Також воно відповідає інклюзивним вимогам. Для безпеки підготовлено й укриття. Його головне завдання — допомагати військовослужбовцям, пацієнтам із травмами та людям, які відновлюються після інсультів.На Київщині вже функціонують 9 із 13 запланованих відділень. Ще у 4 закінчуються підготовчі роботи.«Реабілітація — не лише фізичне відновлення, а й турбота про психологічний стан, мотивацію, повернення до активного життя. У воєнний час це має особливе значення, адже допомога військовим та іншим пацієнтам — це наша вдячність за їхню мужність і терпіння», – додав Микола Калашник.@Mykola_Kalashnyk