Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Додано 14 лип 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Кількість підписників: 1 142
Фото: 34,300
Відео: 686
Посилання: 1,620
Опис:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області

👥 Кількість підписників

1 142
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: -2
Середній/Місяць:: -10

👁️ Середній перегляд на повідомлення

217
Середній/День:: 228
Середній/Тиждень:: 216
ERR: 19%

📊 Кількість повідомлень на день

1
Останній день: 9
Середнє за тиждень: 2.6
Середнє за день: 1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

16–17 травня 2026 року у місті Варна відбувся 39-й Чемпіонат Європи з кіокушин карате, який зібрав близько 850 учасників із 20 країн світу. У престижних міжнародних змаганнях взяли участь і представники Первомайської громади — спортсмени «Первомайської федерації кіокушин карате ІКО-І» під керівництвом тренерів Надії та Олександра Крістіних.Юні спортсмени гідно представили Первомайську громаду на міжнародному рівні, продемонструвавши високий рівень підготовки, витримку, силу характеру та справжній спортивний дух.За результатами чемпіонату Олександр Покрищенко здобув І місце та став чемпіоном Європи у своїй категорії, а Владислава Пєвнєва виборола ІІІ місце, поповнивши скарбничку громади ще однією міжнародною нагородою.Гідно проявили себе й інші спортсмени федерації. Олександр Крістін провів два поєдинки: у першому здобув перемогу над спортсменом із Польщі, а у другому поступився представнику Угорщини, який у підсумку став переможцем категорії.Ілля Малаєв та Катерина Телевна стартували у відбіркових боях чемпіонату. Для Іллі це був перший досвід участі у змаганнях такого високого міжнародного рівня, а Катерина виступала вже у новій старшій категорії. Попри відсутність призових місць, спортсмени отримали важливий міжнародний досвід, який стане основою для майбутніх досягнень.Очільник Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко вітає спортсменів, тренерів та батьків із достойним виступом на Чемпіонаті Європи та дякує їм за наполегливу працю, відданість спорту, силу волі й гідне представлення громади та України на міжнародній спортивній арені.Окремі слова вдячності очільник громади висловлює Захисникам і Захисницям України, завдяки мужності яких українські діти мають можливість тренуватися, розвиватися, брати участь у міжнародних змаганнях та піднімати український прапор на світових аренах.Кіокушин карате — це не лише спортивні перемоги, а й постійний шлях самовдосконалення, дисципліни та внутрішньої сили. Кожен турнір, незалежно від результату, стає важливим кроком до нових звершень, розвитку та майбутніх перемог.Первомайська громада пишається своїми спортсменами та бажає їм подальших успіхів, впевненості у власних силах, нових досягнень і яскравих перемог на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
16 травня 2026 року у Первомайську після тривалої перерви, спричиненої повномасштабною війною, відбулося відкриття мотосезону, яке об’єднало любителів мототехніки, ветеранів, волонтерів та небайдужих мешканців громади навколо головної ідеї заходу — підтримки Збройних Сил України та українських захисників і захисниць.Захід був організований за підтримки місцевої влади та особисто очільника Первомайської міської територіальної громади Олега Демченка. Саме на центральній площі імені Тараса Шевченка з самого ранку почали збиратися учасники мотоспільноти Первомайська, до яких долучилися представники мотоклубів та байкерських спільнот з Умані, Черкас, Полтави, Южноукраїнська, Вознесенська та інших міст України.Цьогорічний мотопробіг став по-справжньому масштабним — участь у заході взяли понад 150 мотоциклів. Центральна площа наповнилася ревом двигунів, синьо-жовтими прапорами та атмосферою єдності й підтримки українських воїнів.Перед стартом мотосезону до присутніх звернувся очільник громади Олег Демченко. У своєму виступі він привітав усіх учасників заходу, подякував мотоспільноті за активну громадянську позицію, патріотизм та підтримку українських військових. Окремі слова вдячності пролунали на адресу воїнів Збройних Сил України, які щодня боронять державу та дають можливість українцям жити, працювати і проводити подібні заходи навіть у непростий воєнний час.Особливо символічним стало те, що після офіційної частини Олег Демченко особисто долучився до мотоколони та взяв участь у проїзді вулицями Первомайська разом із мотоциклістами. Колона проїхала містом на підтримку ЗСУ, ветеранів війни та всіх українських захисників, адже саме цій темі й був присвячений цьогорічний мотопробіг.Варто зазначити, що востаннє мотоспільнота Первомайська офіційно відкривала мотосезон ще у 2021 році. Через повномасштабне вторгнення та безпекову ситуацію подібні заходи тривалий час не проводилися. Саме тому цьогорічна зустріч стала не лише святом для поціновувачів мототехніки, а й важливим символом єдності, стійкості та незламності українців.Під час заходу учасники також вшанували пам’ять полеглих воїнів України хвилиною мовчання. Особливо зворушливим моментом стало згадування загиблих захисників, які свого часу були частиною мотоспільноти та разом із побратимами брали участь у подібних заходах. Присутні схилили голови у знак шани та вдячності тим, хто віддав своє життя за свободу України.Завершився день дружнім спілкуванням учасників, обміном досвідом та словами підтримки українським військовим. Організатори та учасники заходу вкотре довели, що навіть у складні часи українці залишаються згуртованими, підтримують одне одного та продовжують жити з вірою у Перемогу України 🇺🇦
🕯 Смерть колеги – це завжди важка втрата, що залишає глибокий слід у серці. Особливо боляче, коли йде людина, яка двадцять років свого життя присвятила сумлінній праці та турботі про добробут людей.14 травня на 68-му році життя відійшов у вічність шанований колега, добра й чуйна людина – Горбенко Ігор Іванович. 😔Звістка про смерть Ігоря Івановича глибоким болем озвалася в серцях усіх, хто його знав, працював поруч, товаришував і спілкувався з ним.У нашому колективі він був людиною, яка завжди знаходила потрібні слова підтримки, уміла розвіяти сумніви та простягнути руку допомоги. Його поважали за професіоналізм, людяність, доброзичливість і щире ставлення до людей.Ігор Іванович працював задля покращення умов проживання мешканців мікрорайону «Цукрового заводу», надаючи послуги з утримання житлового фонду. 🏘 Світла пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях колег, друзів, рідних та всіх, хто мав честь його знати.Ми пам’ятатимемо Ігоря Івановича як доброго друга, надійного порадника та відданого своїй справі професіонала. 🤝У цей важкий час висловлюємо щирі співчуття родині та близьким покійного, розділяємо ваш біль і схиляємо голови у глибокій скорботі. 🕯 Нехай Господь дасть вам сили пережити цю непоправну втрату, а світла пам’ять про Ігоря Івановича назавжди житиме у ваших серцях.🙏 Нехай Всемилостивий Господь прийме його світлу душу та оселить там, де спочивають праведні.🕊 Царство Небесне.Вічна і світла пам’ять…
14 травня 2026 року в Офісі відновлення та розвитку Первомайської міської територіальної громади відбулася чергова онлайн-зустріч у межах Програми менторської підтримки «Бренд громади, про який говорить країна: з чого почати?», що реалізується за підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).Первомайська громада продовжує роботу над формуванням власного впізнаваного бренду як інструменту розвитку, міжнародної співпраці та посилення економічного потенціалу громади. Нагадаємо, що громада увійшла до числа 13 відібраних громад України, які беруть участь у цій програмі.До онлайн-обговорення долучилися радниця міського голови Катерина Савіна, начальник відділу економіки та інвестиційної діяльності управління економіки Анна Нагорянська, керівниця відділу пресслужби Антоніна Албул та профільні спеціалісти.Під час зустрічі спільно з консультантами програми учасники продовжили напрацювання ключових напрямків майбутнього бренду громади. Основну увагу зосередили на сильних сторонах Первомайської громади, її історичній спадщині, підприємницькому потенціалі, туристичних можливостях та розвитку міжнародних партнерств.Також учасники обговорили сучасні підходи до територіального брендингу, механізми залучення мешканців і бізнесу до цього процесу та можливості формування позитивного й впізнаваного образу громади на всеукраїнському та міжнародному рівнях.Робота в межах програми триває й надалі, а напрацьовані під час зустрічі пропозиції стануть основою для подальших практичних кроків у формуванні сучасного бренду Первомайської громади.
13 травня 2026 року очільник Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченком здійснили робочий виїзд до відділення стаціонарного догляду територіального центру по провулку Волкова та відділення інтегрованих послуг по вулиці Варварівській. Основною метою візиту стало ознайомлення з умовами проживання мешканців, ходом ремонтних робіт, а також пошук додаткових можливостей для створення житлових приміщень для внутрішньо переміщених осіб, які через війну були змушені залишити власні домівки.У відділенні стаціонарного догляду по провулку Волкова наразі тривають ремонтні роботи. Частину приміщень уже приведено до належного стану, в інших — роботи ще продовжуються. Під час огляду території закладу Олег Демченко звернув особливу увагу на необхідність активізації робіт із благоустрою. Зокрема, обговорювалися питання облаштування прилеглої території, оновлення фасаду приміщення, створення безпечних пішохідних доріжок та усунення перешкод, які можуть ускладнювати пересування людей поважного віку та осіб з обмеженою мобільністю.Очільник громади наголосив, що матеріали, які раніше використовувалися у центральній частині міста та були демонтовані під час облаштування Алеї Слави, можуть отримати нове практичне застосування. Йдеться про тротуарну плитку, яку пропонується використати для облаштування доріжок на території закладу. Такий підхід дозволить не лише раціонально використати наявні ресурси, а й створити більш комфортні та безпечні умови для проживаючих і відвідувачів відділення.Окрему увагу під час виїзду приділили питанню дитячого майданчика, розташованого на території відділення. Під час обговорення з адміністрацією закладу було порушено питання його можливого перенесення. Причиною стали випадки пошкодження елементів майданчика та неналежного використання території сторонніми особами. Олег Демченко зазначив, що дитячий майданчик має бути перенесений у місце, де він буде максимально затребуваним та використовуватиметься за призначенням.Під час огляду відділення інтегрованих послуг по вулиці Варварівській очільник громади поспілкувався з адміністрацією закладу, ознайомився з ходом ремонтних робіт зі створення житлового середовища для внутрішньо переміщених осіб, а також оглянув умови проживання мешканців, які вже знайшли тут тимчасовий прихисток після втрати власного житла через війну.В обох закладах також було перевірено стан підготовки до осінньо-зимового періоду, забезпечення резервними джерелами живлення, умови проживання ВПО. За результатами огляду всі виявлені потреби були зафіксовані для подальшого оперативного опрацювання.Первомайська громада продовжує системну роботу над створенням належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб, людей поважного віку та всіх мешканців, які потребують підтримки й соціального захисту в умовах воєнного часу.
12 травня 2026 року в Офісі відновлення та розвитку Первомайської міської територіальної громади відбулася чергова онлайн-зустріч із представниками данського фонду GAUFonden та міжнародними експертами, які супроводжують реалізацію проєкту зі створення модульного житла для внутрішньо переміщених осіб у місті Первомайську.Нагадаємо, що проєкт реалізується у мікрорайоні «Фрегат» у межах міжнародної співпраці між Первомайською громадою та Королівством Данія за підтримки данського фонду GAUFonden, сприяння Миколаївської обласної військової адміністрації та за участі експертів Офісу відновлення та розвитку, що функціонує на базі Агенції регіонального розвитку Миколаївської області.До обговорення від Первомайської громади долучилися перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступник міського голови Тимур Глушко, радниця міського голови Катерина Савіна, а також профільні спеціалісти виконавчих органів міської ради, які безпосередньо працюють над впровадженням проєкту та координацією всіх організаційних процесів.У ході робочої зустрічі сторони детально обговорили питання подальшої експлуатації модульного містечка, утримання житлових будинків та належного технічного супроводу об’єкта після введення його в повноцінну експлуатацію. Окрему увагу приділили забезпеченню стабільного функціонування інженерних мереж, організації благоустрою території, обслуговуванню комунікацій та формуванню комфортних умов проживання для майбутніх мешканців.Важливим напрямком обговорення стало питання формування списків майбутніх мешканців модульного житла. Наразі міжнародними партнерами проводиться детальна робота з опрацювання переліку претендентів на заселення. Представники донорських організацій та міжнародні експерти здійснюють оцінку пріоритетності заявок, правильності визначення категорій майбутніх мешканців та відповідності критеріїв відбору, аби забезпечити максимально справедливий та прозорий підхід до надання житла тим родинам, які найбільше постраждали внаслідок війни та потребують підтримки.Станом на сьогодні перший етап реалізації проєкту вже завершено — на підготовлених фундаментах встановлено 14 модульних будинків. Паралельно тривають роботи з облаштування прилеглої території, підключення необхідних комунікацій, підготовки інженерної інфраструктури та впорядкування простору навколо житлового містечка.У перспективі проєкт передбачає встановлення ще кількох десятків житлових модулів, що дозволить суттєво розширити можливості громади щодо забезпечення житлом внутрішньо переміщених осіб та посилити соціальну підтримку людей, які постраждали від війни. Основною метою ініціативи є створення безпечного, сучасного та гідного житлового простору для внутрішньо переміщених осіб, які через повномасштабну війну були змушені залишити власні домівки. Йдеться не лише про забезпечення тимчасовим житлом, а й про формування середовища, де люди зможуть пройти етап адаптації, отримати належні побутові умови та відчути підтримку громади й міжнародних партнерів.
11 травня 2026 року в Офісі відновлення та розвитку Первомайської громади відбулася робоча онлайн-зустріч, присвячена питанням укладення контракту в межах реалізації масштабного проєкту реконструкції магістрального водогону у місті Первомайськ, що впроваджується за підтримки Північної екологічної фінансової корпорації (NEFCO).До участі в обговоренні долучилися очільник Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко, перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, представники профільних управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету, фахівці КП «Первомайське управління водопровідно-каналізаційного господарства», а також представники компанії «Меттранссервіс», яка стала переможцем тендерної процедури. Технічний та консультаційний супровід проєкту забезпечує міжнародна інженерно-консультаційна компанія Egis, представники якої також взяли участь у зустрічі.Під час наради сторони детально обговорили попередні умови майбутнього контракту, ключові організаційні моменти та механізми координації подальших дій перед офіційним підписанням угоди. Окрему увагу приділили практичним аспектам початку реалізації проєкту, адже з настанням сприятливих погодних умов важливо максимально ефективно використати час для виконання будівельно-монтажних робіт.Представники компанії «Меттранссервіс» висловили готовність найближчим часом провести виїзну технічно-організаційну зустріч безпосередньо на об’єкті реконструкції. Такий виїзд дозволить більш детально ознайомитися з особливостями проєкту, оцінити фронт майбутніх робіт, визначити логістику та обговорити питання розміщення техніки, облаштування робочих майданчиків і організації перебування працівників на території громади.У свою чергу фахівці компанії Egis наголосили на важливості паралельного ведення організаційної та практичної роботи. Зокрема, було запропоновано одночасно із завершенням процедур оформлення документації та підписання договору розпочинати підготовчі процеси на місці проведення робіт. Такий підхід дозволить уникнути затягування термінів реалізації проєкту та забезпечити максимально оперативне виконання запланованих заходів.Наостанок, очільник громади Олег Демченко подякував усім учасникам зустрічі за конструктивний діалог, відповідальний підхід та злагоджену співпрацю. Окремі слова вдячності він висловив представникам NEFCO за системну підтримку Первомайської громади та участь у реалізації стратегічно важливих інфраструктурних проєктів навіть в умовах воєнного часу.Варто зазначити, що цей проєкт є логічним продовженням комплексної роботи громади у напрямку оновлення водної інфраструктури. Зокрема, мова йде про реалізацію масштабного проєкту будівництва нової очисної споруди води ОСВ-1, яка вже стала одним із найважливіших інфраструктурних об’єктів громади та покликана забезпечити якісною очищеною водою значну частину населення Первомайська.За результатами зустрічі сторони домовилися найближчим часом провести спільну робочу нараду безпосередньо на місці проведення робіт для остаточного узгодження організаційних та технічних питань перед стартом активної фази реалізації проєкту.
8 травня 2026 року очільник Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко спільно з першим заступником міського голови Дмитром Малішевським, заступником міського голови Володимиром Рябченко та представником компанії «Каркас Буд Карпати» здійснили робочий виїзд на територію, де у майбутньому планується облаштування модульного містечка для проживання внутрішньо переміщених осіб.Нагадаємо, що питання створення додаткового житлового фонду для ВПО залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Первомайської громади в умовах повномасштабної війни. Від початку повномасштабного вторгнення громада прихистила значну кількість людей, які були змушені залишити свої домівки через бойові дії та окупацію територій. Саме тому місцева влада продовжує працювати над створенням безпечних і комфортних умов проживання для переселенців.Варто зазначити, що реалізація даного напрямку стала можливою завдяки активній міжнародній співпраці громади з іноземними партнерами та благодійними організаціями. Зокрема, Первомайська громада продовжує співпрацю з данським фондом GAUFonden, за підтримки якого у мікрорайоні «Фрегат» уже реалізовується проєкт встановлення модульних будинків для проживання внутрішньо переміщених осіб. До процесу також залучені профільні спеціалісти, експерти та міжнародні партнери, які допомагають у питаннях планування, технічного супроводу та створення належної інфраструктури.Під час виїзду учасники оглянули територію, обговорили технічні можливості розміщення модульних будинків, питання підведення необхідних інженерних мереж, благоустрою території, організації під’їзних шляхів та створення належних умов для майбутніх мешканців.Окрему увагу приділили питанням енергоефективності конструкцій, якості майбутнього житла, доступності території та створення комфортного середовища для проживання сімей із дітьми, людей похилого віку та осіб з інвалідністю. Під час обговорення наголошувалося, що подібні проєкти мають не лише забезпечити людей тимчасовим житлом, а й допомогти створити повноцінний простір для життя та соціальної адаптації.Очільник громади Олег Демченко наголосив, що Первомайська громада й надалі продовжуватиме активну роботу із залучення міжнародної допомоги, донорських організацій та партнерів для реалізації соціально важливих проєктів, спрямованих на підтримку внутрішньо переміщених осіб та розвиток громади навіть в умовах воєнного часу.Робота у цьому напрямку триває, адже підтримка людей, які постраждали від війни, створення гідних умов проживання та розвиток соціальної інфраструктури залишаються одними з ключових завдань Первомайської громади.
07 травня 2026 року очільник Первомайської міської територіальної громади Олег Демченко спільно з першим заступником міського голови Дмитром Малішевським та заступником міського голови Володимиром Рябченком здійснив виїзд на територію центрального пляжу «Райдуга», де триває активна підготовка до літнього сезону. Під час робочого огляду керівник громади ознайомився з ходом виконання робіт, визначив подальші етапи благоустрою та першочергові завдання для створення сучасного та комфортного простору відпочинку для мешканців громади.Сьогодні центральний пляж «Райдуга» поступово перетворюється не просто на сезонну зону відпочинку, а на повноцінний громадський простір. Концепція розвитку цієї території передбачає комплексний підхід до облаштування — від оновлення інфраструктури до створення безпечних і доступних умов для всіх категорій населення.Особливу увагу в ході реалізації проєкту приділяють інклюзивності та безбар’єрності. Олег Демченко наголосив, що сучасний простір має бути комфортним для кожного мешканця, незалежно від віку чи фізичних можливостей. Саме тому на території пляжу передбачено облаштування спеціалізованої зони відпочинку для людей з інвалідністю з урахуванням принципів доступності, зручного пересування та безпечного перебування.Наразі на території «Райдуги» активно тривають підготовчі роботи. Працівники комунальних служб та підрядні організації здійснюють прибирання території, впорядковують зелені зони, проводять благоустрій та підготовку інфраструктури до літнього періоду. Паралельно ведеться встановлення сучасних спортивних і дитячих майданчиків, волейбольного поля, які стануть додатковою можливістю для активного дозвілля молоді.Під час огляду Олег Демченко окремо акцентував увагу на здійснені робіт з облаштування набережної тротуарною плиткою. Адже, наразі, її протяжність збільшили. Також триває встановлення додаткового освітлення, що дозволить зробити простір пляжу більш безпечним та комфортним у вечірній час. Окрім цього, ведеться зонування території для більш зручного та функціонального використання відпочивальниками.Олег Демченко під час спілкування з відповідальними службами наголосив на важливості якісного та своєчасного виконання усіх запланованих робіт. Очільник громади підкреслив, що навіть в умовах воєнного часу громада продовжує працювати над створенням комфортних громадських просторів, адже турбота про людей, їхній відпочинок, психологічне розвантаження та можливість безпечно проводити час із родинами залишаються важливими складовими життєдіяльності громади.
6 травня 2026 року в залі засідань виконавчого комітету Первомайської міської ради відбулася онлайн-зустріч із представниками Програма розвитку ООН в Україні, присвячена питанням залучення молоді до активного громадського життя та розвитку молодіжної політики у громадах.До участі у зустрічі долучилися заступник міського голови Володимир Рябченко, начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Євген Романов, директор Центру культури ім. Є. Зарницької Ігор Головатенко та організатор культурної діяльності Центру Дар’я Кеник.Під час онлайн-зустрічі представники ПРООН презентували концепцію подальшої співпраці з громадами у напрямку розвитку молодіжної політики та активного залучення молоді до процесів прийняття рішень, культурного життя, волонтерських ініціатив і громадської активності.Зазначимо, що упродовж лютого–березня 2026 року представники ПРООН в Україні проводили серію фокус-групових зустрічей із представниками громад, відібраних для потенційної співпраці у 2026–2028 роках. До цього процесу була долучена і Первомайська громада, яка взяла участь в обговоренні актуальних потреб молоді, розвитку молодіжного середовища та пошуку ефективних механізмів взаємодії між молоддю та органами місцевого самоврядування.Окрему увагу під час онлайн-зустрічі приділили можливості створення сучасного молодіжного простору безпосередньо в центральній частині міста Первомайськ. Учасники обговорили важливість формування комфортного, відкритого та безпечного місця для молоді, де можна буде проводити освітні, культурні, творчі та соціальні заходи. Також наголошувалося на необхідності врахування принципів безбар’єрності, інклюзії та доступності, аби майбутній простір був зручним і відкритим для всіх категорій молоді, зокрема для людей з інвалідністю.За результатами проведеної роботи та аналізу потреб Первомайська громада включена до попереднього переліку громад, з якими ПРООН планує працювати в межах комплексного підходу до залучення молоді у 2026–2027 роках. Така співпраця відкриває нові можливості для реалізації молодіжних ініціатив, проведення навчальних заходів, розвитку культурних просторів та підтримки активної молоді громади.Учасники зустрічі також мали можливість поставити запитання, обговорити потенційні напрями співпраці та окреслити подальші кроки для ефективної взаємодії. В Первомайській громаді переконані, що підтримка міжнародних партнерів та активна участь молоді є важливими складовими розвитку сучасної, відкритої та згуртованої громади навіть в умовах воєнного часу.