Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Додано 14 лип 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Кількість підписників: 1 142
Фото: 34,300
Відео: 686
Посилання: 1,620
Опис:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Джерело

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | 03 квітня 2026 року міський голова Олег Демченко провів щотижневу нара...

Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради Виконавчий Комітет Первомайської міської ради @vykonavchij_komitet_pervomaisk
320 Охват/переглядів 2026-04-03 15:38 Повідомлення №39690
03 квітня 2026 року міський голова Олег Демченко провів щотижневу нараду з керівниками підприємств житлово-комунального господарства Первомайської міської територіальної громади.У робочій нараді взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, керівники комунальних підприємств та старости старостинських округів. Під час наради було розглянуто актуальні питання функціонування житлово-комунальної сфери, з урахуванням сезонних потреб та першочергових завдань.Керівники підприємств прозвітували про стан виконання запланованих робіт, зокрема щодо оперативного реагування на аварійні ситуації, проведення поточних ремонтів у багатоквартирному житловому фонді.Окрему увагу приділено підготовці громади до Великодніх та поминальних днів. У цьому напрямку заплановано комплекс заходів з благоустрою: грейдерування під’їзних шляхів, побілка дерев і бордюрів, прибирання територій та інші роботи, спрямовані на покращення санітарного та естетичного стану міста.Також під час наради розглянуто питання проведення двомісячника благоустрою, надання житлово-комунальних послуг, організації весняного огляду об’єктів із подальшим формуванням планів і графіків поточного ремонту на весняно-літній період, включаючи ремонт дитячих і спортивних майданчиків. Окремо обговорено питання вивезення та захоронення твердих побутових відходів, прибирання вулиць, функціонування вуличного освітлення, а також стан надання послуг з водопостачання та водовідведення.Окремо під час наради міський голова наголосив на необхідності посилення контролю за стихійними сміттєзвалищами на території громади. Відповідним службам та керівникам комунальних підприємств доручено активізувати роботу з виявлення, ліквідації та недопущення утворення несанкціонованих місць накопичення відходів.Зокрема, передбачено проведення регулярних обстежень територій, оперативне реагування на виявлені порушення, а також посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення щодо необхідності дотримання правил благоустрою.Міський голова підкреслив, що питання чистоти та санітарного стану громади є одним із пріоритетних, особливо в період підготовки до Великодніх свят. За результатами наради надано відповідні доручення:На завершення наради міський голова Олег Демченко подякував керівникам підприємств за відповідальне ставлення до роботи, наголосивши на важливості злагодженої та ефективної діяльності задля забезпечення комфортних умов проживання мешканців громади.