Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Додано 14 лип 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Кількість підписників: 1 142
Фото: 34,300
Відео: 686
Посилання: 1,620
Опис:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Джерело

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | У селі Кінецьпіль, яке входить до складу Первомайської міської територ...

Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради Виконавчий Комітет Первомайської міської ради @vykonavchij_komitet_pervomaisk
218 Охват/переглядів 2026-03-16 17:27 Повідомлення №39026
У селі Кінецьпіль, яке входить до складу Первомайської міської територіальної громади, відбулася зустріч із родинами загиблих Захисників України. Спілкування пройшло у щирій і водночас стриманій атмосфері, адже кожна така зустріч — це не лише обговорення важливих для громади питань, а й можливість висловити підтримку та вдячність родинам Героїв, які заплатили найвищу ціну за свободу і незалежність нашої держави.За дорученням очільника Первомайської громади Олега Демченка у зустрічі взяли участь заступник міського голови Володимир Рябченко та начальниця управління соціального захисту населення Ольга Поліщук. Під час розмови вони уважно вислухали родини загиблих воїнів, обговорили їхні пропозиції та бачення щодо вшанування пам’яті Захисників.Головною темою зустрічі стало облаштування Алеї Слави у Кінецьполі — місця, яке для громади є символом пам’яті, шани та вдячності тим, хто віддав життя за Україну. Родини Героїв поділилися своїми думками щодо того, якою має бути ця локація, аби вона стала гідним простором пам’яті для нинішніх і майбутніх поколінь.У ході обговорення сторони дійшли спільного рішення щодо першочергових кроків із впорядкування існуючої Алеї. Зокрема, планується встановлення флагштока та облаштування металевих конструкцій із фотографіями загиблих Захисників, що дозволить зробити місце пам’яті більш впорядкованим, доглянутим та гідним подвигу наших Героїв.Водночас було зазначено, що в перспективі Алею Слави планують перенести на нове, більш зручне та відповідне місце. Проте до моменту реалізації цього рішення громада вирішила оновити та облаштувати вже існуючу локацію, аби вона і надалі залишалася простором шани та пам’яті.