Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Додано 14 лип 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Кількість підписників: 1 142
Фото: 34,300
Відео: 686
Посилання: 1,620
Опис:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Джерело

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | 9 березня 2026 року робочий тиждень у Первомайській громаді традиційно...

Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради Виконавчий Комітет Первомайської міської ради @vykonavchij_komitet_pervomaisk
144 Охват/переглядів 2026-03-09 12:16 Повідомлення №38665
9 березня 2026 року робочий тиждень у Первомайській громаді традиційно розпочався з ранкової робочої наради під головуванням очільника громади Олега Демченка. У нараді взяли участь перший заступник міського голови Дмитро Малішевський, заступники міського голови Володимир Рябченко та Тимур Глушко, керуючий справами виконавчого комітету Тетяна Данильченко, а також керівники управлінь і структурних підрозділів міської ради.Одним із головних питань наради стало приведення до ладу дорожньої інфраструктури після зимового періоду. Через опади, використання протиожеледних матеріалів та активне танення снігу на дорогах залишилися наслідки зимової експлуатації. Очільник громади наголосив на необхідності оперативно прибирати залишки посипки з дорожнього полотна, проводити грейдерування вулиць там, де це потрібно, а також не залишати поза увагою віддалені райони громади та старостинські округи. Особливий акцент зроблено на дорогах, де проходять маршрути громадського транспорту, а також біля важливих інфраструктурних об’єктів. Окремо порушили питання підрізки дерев та впорядкування прилеглих територій.Начальник управління житлово-комунального господарства повідомив, що відповідні роботи вже розпочаті та проводяться щоденно.Окрему увагу приділили співпраці громади з міжнародними партнерами та донорами. Йшлося про подальшу роботу з NEFCO, Данією та іншими партнерами, реалізацію вже започаткованих проєктів і підготовку нових ініціатив. Очільник громади також детальніше розповів про результати робочого візиту делегації Первомайська до міста Аугсбург, окресливши можливі напрями подальшої співпраці. Він наголосив на важливості своєчасної підготовки документів та проєктних заявок для підтримки ефективної комунікації з міжнародними партнерами.Також учасники наради обговорили питання водопостачання, зокрема проведення робіт на об’єкті ОСВ-2 та поступовий благоустрій території нового комплексу. Було підкреслено, що після завершення монтажних робіт розпочнуться пробні запуски системи, тому до цього часу об’єкт має бути повністю впорядкований і відповідати всім необхідним вимогам.Зазначимо, що такі ранкові робочі наради є важливим інструментом оперативного управління, що дозволяє керівництву громади своєчасно реагувати на виклики, координувати дії служб і приймати рішення, максимально наближені до реальних потреб жителів.