Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради
Додано 14 лип 2024

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради

@vykonavchij_komitet_pervomaisk
Кількість підписників: 1 142
Фото: 34,300
Відео: 686
Посилання: 1,620
Опис:
Офіційний телеграм-канал Виконавчого комітету Первомайської міської ради Миколаївської області
Джерело

Виконавчий Комітет Первомайської міської ради | 21 лютого 2026 року в місті Кишинів відбувся Чемпіонат Молдови, який з...

Логотип телеграм спільноти - Виконавчий Комітет Первомайської міської ради Виконавчий Комітет Первомайської міської ради @vykonavchij_komitet_pervomaisk
144 Охват/переглядів 2026-02-23 14:56 Повідомлення №38260
21 лютого 2026 року в місті Кишинів відбувся Чемпіонат Молдови, який зібрав близько 250 учасників із чотирьох країн — Молдови, Румунії, Ізраїлю та України. Турнір став масштабною міжнародною подією, де спортсмени змагалися за першість у напружених та видовищних поєдинках.Україну на змаганнях представляли команди з Одеси, Миколаєва та Первомайська. Загалом із Миколаївщини участь взяли 11 спортсменів — і всі вони здобули призові місця. Вісім із них — вихованці Первомайської федерації кіокушин карате ІКО-І (тренери Олександр і Надія Крістіни), які гідно представили громаду на міжнародній арені.🏆 Результати спортсменів із Первомайська:🥇 Телевна Катерина — 1 місце🥇 Покрищенко Олександр — 1 місце🥇 Малаєв Ілля — 1 місце🥇 Пєвнєва Влада — 1 місце🥈 Вольський Олександр — 2 місце🥈 Кирилюк Анастасія — 2 місце🥉 Поліщук Аріна — 3 місце🥉 Крістін Олександр — 3 місцеКожен спортсмен провів від двох до трьох відбіркових поєдинків, продемонструвавши високий рівень підготовки, витримку та справжній бійцівський характер.Вагомий внесок у підготовку команди зробили тренери Олександр і Надія Крістіни, які щоденно працюють над розвитком майстерності своїх вихованців, формуючи не лише спортивні навички, а й силу духу та впевненість у власних можливостях.Очільник громади Олег Демченко висловлює повагу та подяку наставникам за професіоналізм і відданість справі, а спортсменам бажає нових перемог, міцного здоров’я та впевненого руху вперед під синьо-жовтим прапором України.Первомайськ вкотре доводить: у громаді зростає сильне, талановите й амбітне покоління, яке прославляє рідне місто далеко за його межами. 💙💛