Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Рух "Всі разом!"
Додано 14 лип 2024

Рух "Всі разом!"

@vsirazom
Кількість підписників: 2 272
Фото: 2,150
Відео: 53
Посилання: 2,140
Опис:
Громадянський рух - www.vsirazom.ua Повноцінна сім’я та безпечне суспільство - наші пріоритети. Співпраця: @vsirazom_chat Помічник по ресурсах та інформації: @vsirazom_bot

👥 Кількість підписників

2 272
Середній/День:: +8
Середній/Тиждень:: +8
Середній/Місяць:: +40

👁️ Середній перегляд на повідомлення

772
Середній/День:: 6,680
Середній/Тиждень:: 528
ERR: 33.98%

📊 Кількість повідомлень на день

1.5
Останній день: 2
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.5

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

РОСІЙСЬКИЙ БЕЗПІЛОТНИК ПОВНІСТЮ ЗНИЩИВ БУДІВЛЮ ЦЕРКВИ «СВІТЛО ЄВАНГЕЛІЯ» У БАЛАКЛІЇ 23 травня російські війська здійснили серію атак на Балаклію Харківської області. Під час одного з ударів ворожий безпілотник влучив у будівлю баптистської церкви «Світло Євангелія», через що виникла масштабна пожежа. За даними ДСНС, вогонь охопив близько 1300 квадратних метрів. Будівля повністю вигоріла та наразі непридатна для проведення богослужінь. На щастя, загиблих немає. Унаслідок обстрілів також були пошкоджені приватні будинки та автомобілі, розташовані поруч із церквою. «Внаслідок удару в одному з мікрорайонів пошкоджено будівлю церкви «Світло Євангелія». Місце, куди люди приходили за молитвою, стало ціллю для російської зброї», – заявив начальник Балаклійської МВА Віталій Карабанов. Від будівлі церкви залишилися лише обгорілі стіни. Попри це, кілька десятків вірян зібралися на місці руїн після обстрілу для спільної молитви та виконання християнських псалмів.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
У БРИТАНСЬКОМУ БІРМІНГЕМІ ЛОРД-МЕРОМ СТАВ МУСУЛЬМАНИН ПАКИСТАНСЬКОГО ПОХОДЖЕННЯ У британському Бірмінгемі офіційно вступив на посаду новий лорд-мер, уродженець Пакистану Закер Чаудрі. Мусульманин став «першим громадянином» другого за величиною міста у Великій Британії після Лондона. Церемонія інавгурації відбулася у залі міської ради 20 травня. Під час заходу мусульманський капелан прочитав «молитву за добробут і успіх нового очільника міста». Сам Чаудрі склав присягу, проте він ледве зміг прочитати текст присяги англійською мовою, зокрема читав його з аркуша та часто запинався. Формат церемонії та склад присутніх, як зазначають джерела, відобразили демографічні зміни, які відбулися у сучасній Британії за останні десятиліття. Закер Чаудрі народився в Азад Кашмірі у Пакистані. Він виконуватиме обов’язки лорд-мера у 2026-2027 роках. У міській раді Бірмінгема заявили, що на посаді лорд-мера Чаудрі діятиме як посол Бірмінгема, будучи церемоніальним головою Ради під час її громадських та соціальних заходів. Він також буде координаційною особою в часи криз, трагедій чи перемог. Він буде відстоювати волонтерський сектор, відзначати зусилля громадських груп та благодійних організацій, а також сприяти єдності в різноманітних громадах міста. За останні десятиліття населення Бірмінгема суттєво змінилося через масштабну імміграцію. Значну частину мешканців міста нині становлять вихідці з Південної Азії та представники мусульманської громади. Лондон, столицю Великої Британії, також очолює мер мусульманського походження.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
ЗВЕРНЕННЯ ДО ДРУЗІВ!Понад 20 років християнський громадянський рух «Всі разом!» здійснює свою місію в Україні. Увесь цей час наші орієнтири залишаються незмінними: це християнські цінності, україноцентризм та компетентність. За ці два десятиліття до нашої місії долучилися сотні неймовірних волонтерів, а роботу всього цього великого механізму щодня забезпечує наш невеличкий, але дуже відданий офіс.Ми не отримуємо гранти, не реалізовуємо грантові проєкти. До повномасштабного вторгнення ми мали невелике коло українських однодумців, які системно підтримували нашу роботу значними внесками. Тому ми майже ніколи не зверталися до вас з проханням про підтримку. Проте війна змінила реалії для кожного з нас. Тому ми звертаємося до кожного з проханням ухвалити рішення — разово або регулярно підтримувати місію руху "Всі разом!" в Україні. Малих донатів не буває — кожна гривня має значення!Будь-ласка, підтримуйте нас так, як вам зручно:• На цільові потреби: наприклад, на виготовлення інвентаря для проведення вуличних сімейних заходів чи організацію важливих подій у містах.• На системну роботу: робота експертів і аналітиків, представництво у судах і державних установах, створення просвітницького медіапродукту, адміністрування всіх процесів.Дякуємо кожному, хто з нами всі ці роки, і кожному, хто стає пліч-о-пліч із нами сьогодні. 🔗 Підтримати діяльність руху «Всі разом!» можна за посиланням: https://vsirazom.ua/donateЗ цим проханням будемо тепер звертатися до вас частіше — для мотивації і нагадування! Маєте пропозиції або запитання — пишіть чи телефонуйте!Дякуємо!
СИНЕРГІЯ ВЛАДИ ТА ДУХОВЕНСТВА: БЛИЗЬКО 5 ТИСЯЧ ЛЮДЕЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ ОБ`ЄДНАЛИСЯ НАВКОЛО СІМЕЙНИХ ЦІННОСТЕЙ 16-17 травня у Хмельницькій громаді пройшли в особливому ритмі. Масштабні заходи, які об’єднали тисячі мешканців навколо найважливішого – родини, традиційних цінностей та підтримки захисників, стали результатом плідної співпраці Духовної ради міста, Хмельницького міського голови Олександра Симчишина та виконавчих органів міської ради. Спільні зусилля дали неймовірний результат: до сімейних активностей долучилися близько 5 тисяч людей.З 11 по 15 травня пастори, капелани та служителі церков провели бесіди для 500 учнів ліцеїв та гімназій про сімейні цінності.16 травня в парку ім. І. Франка пройшли спортивні турніри (шахи, мініфутбол, волейбол) для кількох сотень учасників.17 травня понад тисяча містян взяли участь у Ході за сімейні цінності центральними вулицями. У колоні були релігійні лідери, військові, ветерани, учні школи «Мої обрії». Захід відвідав заступник мера Микола Ваврищук.У парку ім. М. Чекмана працювало «Сімейне містечко» з участю 12 церковних організацій та соцзахисту. Для 500 дітей та батьків організували розваги, батути та фотозони.Комендант Віталій Пєвнєв зазначив: «Все пройшло чудово! Влада міста та області максимально відкрита до таких ініціатив».Нагороджено 36 переможців конкурсу малюнків «Моя сім’я». Діти отримали грамоти, канцелярію та дитячі Біблії.Святкування довело, що синергія церкви, громади та влади зміцнює родину як основу країни.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
НА САЙТІ КАБМІНУ ЗАРЕЄСТРУВАЛИ ПЕТИЦІЮ ЩОДО ПОВЕРНЕННЯ КАТОЛИЦЬКІЙ ГРОМАДІ ЇЇ ІСТОРИЧНОЇ БУДІВЛІ В ОДЕСІ: ПІДПИШІТЬ На сайті Кабінету Міністрів України з’явилася петиція із закликом передати Римсько-католицькій церкві історичну будівлю колишньої католицької школи та семінарії в Одесі. Автори звернення наголошують, що будівля була зведена ще у 1849 році за кошти католицької громади та до 1917 року перебувала у власності церкви. Об’єкт є частиною так званого «латинського кварталу» Одеси – комплексу культових і допоміжних споруд навколо кафедрального собору, до якого входили притулки, бібліотека, дитячі заклади та інші приміщення. Після приходу радянської влади всі будівлі комплексу були націоналізовані та використовувалися для різних державних потреб. Нині майновий комплекс на вул. Ніни Строкатої, 23 перебуває у державній власності. У 2008 році будівлю внесли до реєстру нерухомих пам’яток України. Автори звернення підкреслюють, що за роки незалежності католицькій громаді повернули лише одну споруду з історичного комплексу – кафедральний собор. Водночас частину приміщення колишньої школи та семінарії площею 304,5 кв.м. Дієцезія орендує з 2017 року. Автори петиції закликають Кабінет Міністрів України:– винести питання на розгляд уряду;– передати будівлю у власність Одесько-Сімферопольській Дієцезії Римсько-католицької церкви;– у разі неможливості негайної передачі, надати приміщення у безоплатне та безстрокове користування, або щонайменше передати частину приміщення.Запрошуємо підписати петицію за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
КІЛЬКАТИСЯЧНА СІМЕЙНА ХОДА ПРОЙШЛА У КАМ'ЯНЦІ-ПОДІЛЬСЬКОМУ17 травня у Кам'янці-Подільському в рамках Дня міста відбулася традиційна Хода за сімейні цінності. Вже близько десяти років поспіль цей захід об'єднує містян за ініціативи Духовної ради християнських церков міста та за підтримки руху «Всі разом – за сім`ю!».Подія розпочалася біля міської ради зі спільної молитви за благословення міста, яку виголосили головуючий Духовної ради та міський голова. Після цього кількатисячна колона в супроводі поліції та військового духового оркестру вирушила до ратуші Старого міста. Марш очолив незмінний ведучий Олександр Вершигора.До ходи долучилися представники близько десяти християнських конфесій, депутати та керівництво міської ради. Учасники рухалися під гасла «Щаслива родина – успішна Україна!», «Міцна сім’я – міцна держава!» та інші, зробивши чотири молитовні зупинки за найважливіші потреби сьогодення: за викрадених Росією дітей та розлучені війною родини; за визволення українців із полону; за відповідальне батьківство; за захист і благословення для всіх українських сімей.Зі сцени біля ратуші, де зібралися тисячі жителів та гостей міста, лунали християнські пісні, читання Святого Письма та виступи духовенства. Завершальну молитву за місто та Україну звершили міський голова Посітко Михайло та єпископ Римо-Католицької Церкви Леон Дубравський. Рух «Всі разом!» традиційно надав банери та інформаційну підтримку.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
ТИСЯЧІ ЛЮДЕЙ ВИЙШЛИ НА НАЦІОНАЛЬНИЙ МАРШ ЗА ЖИТТЯ У КАНАДІ В Оттаві тисячі людей вийшли на щорічний Марш за життя. У Канаді марші проти абортів проводять щороку у травні, на згадку про ухвалення в 1969 році закону, який декриміналізував аборти в країні. Колона учасників рухалася центральними вулицями Оттави. До заходу приєдналися учасники різного віку та етнічного походження, священники, родини та церковні спільноти. Під час маршу вони несли плакати на захист життя від зачаття та закликали покласти край абортам і евтаназії у Канаді. Тема цьогорічного маршу – слова Ісуса: «Іди за Мною». Промови на Парламентському пагорбі та марш вулицями Оттави стали центральною подією чотириденної програми, яка також включала вечірнє чування зі свічками в пам’ять про дітей, загиблих через аборти, урочистий банкет та молодіжний саміт. Прихильники руху pro-life також вийшли на марш у Британській Колумбії. Сотні людей зібралися у Вікторії – столиці провінції Британська Колумбія. Учасники пройшли центральними вулицями міста з плакатами та банерами на захист життя, після чого провели мітинг біля будівлі законодавчих зборів провінції. У заході взяли участь родини, священнослужителі, студенти та прихильники руху з усієї провінції. Програма включала виступи, молитви та музичні номери, присвячені захисту ненароджених дітей і підтримці вразливих людей. Організатори також висловили занепокоєння щодо поширення евтаназії та асистованого самогубства.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися
ВІТАЄМО З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СІМ’Ї! 15 травня – це Міжнародний день сім’ї і День сім’ї в Україні. У час тяжких викликів українці як ніколи усвідомили справжню цінність родини. Саме сім’я стала місцем підтримки, сили, молитви, любові й надії для мільйонів людей. Сім’я – це фундамент суспільства і майбутнього держави. Саме у сім’ї формується особистість, передаються моральні цінності, виховується любов до ближнього, повага, відповідальність і вірність. Міцні сім’ї – це основа сильної України та найвища цінність української нації. Саме тому дитинство, батьківство і материнство потребують особливого захисту та підтримки. Рух «Всі разом!» щиро вітає кожну родину з Днем сім’ї! Бажаємо миру у ваших домівках, взаєморозуміння, Божого благословення, любові між поколіннями та радості бути разом попри всі обставини. Нехай українські сім’ї зміцнюються, народжують і виховують дітей, підтримують одне одного та будують майбутнє нашої країни. Особливо бажаємо якнайшвидшого возз’єднання сімей, які сьогодні розділені війною, кордонами, окупацією чи вимушеним перебуванням далеко одне від одного. У цей день ми також згадуємо тих найближчих людей, яких українські родини втратили через війну. Вони назавжди залишаються частиною своїх сімей, нашої пам’яті та сердець. Бережімо сім’ю – в особистій практиці, суспільній традиції та державній політиці. Руслан Кухарчук, сім’ї і команда руху «Всі разом!»
Акція за збереження сімейних цінностей та демографічну безпеку відбудеться у суботу на Майдані 16 травня (субота) о 12:00 на Майдані Незалежності у Києві відбудеться мирне зібрання представників громадськості та патріотичних організацій, зокрема батальйону «Братства». Мета заходу – обговорення критичних загроз національній ідентичності та засадничим інститутам українського суспільства. Ключові питання:1. Законодавче регулювання та захист сім'ї: Обговорення положень законопроєкту №15150 (нового Цивільного кодексу). Організатори виступають за безальтернативне збереження тих статей, що захищають природне визначення шлюбу та сім’ї, попри активний тиск ідеологічних лобістських ЛГБТ-груп. 2. Демографічна безпека та міграційна політика: Обговорення ризиків масового залучення в Україну трудових мігрантів з країн Азії та Африки. На думку активістів, нинішня міграційна політика створює загрозу демографічній безпеці та етнокультурній цілісності країни в інтересах окремих бюрократичних груп. Деталі заходу:Дата: 16 травня (субота)Час: 12:00Локація: Київ, Майдан Незалежності (біля Стели). Організатори також закликають прихильників природних цінностей у регіонах організувати аналогічні заходи на центральних площах своїх міст.
МЕР ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА РУСЛАН МАРЦІНКІВ РОЗКРИТИКУВАВ ЛГБТ-АКЦІЇ У ДЕНЬ МАТЕРІ ТА ЗАЛУЧЕННЯ ІНОЗЕМНИХ РОБІТНИКІВ Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків виступив із резонансним відеозверненням, у якому розкритикував процеси міграції та діяльність ЛГБТ-угрупування в Україні. Очільник міста пов’язав ці теми з інформаційними операціями ворога. Коментуючи питання залучення іноземної робочої сили, Марцінків наголосив, що його позиція щодо міграційних процесів залишається незмінною протягом багатьох років. Марцінків переконаний, що пріоритетом має бути створення умов для працевлаштування самих українців, а не залучення іноземців. «Я повністю не підтримую міграцію, я раніше виступав проти і зараз… нам потрібно все докласти, щоб українці тут могли працювати, заробляти кошти», – заявив очільник Франківська. Окрему увагу Руслан Марцінків приділив обговоренню законопроєкту №15150 щодо нового Цивільного кодексу. Він визнав, що документ потребує суттєвих правок, проте висловив категоричне неприйняття того, що реформу використовують ЛГБТ-угрупування для просування своїх ідеологій. Мер порівняв ЛГБТ-рух із найбільш агресивними політичними режимами минулого та сьогодення. «Є людинонависницькі ідеології, такі як комунізм, як путінізм, як фашизм... Я можу прирівняти також ЛГБТ-ідеологію до ненависної ідеології», – сказав він у зверненні. Свою позицію Марцінків також аргументував тим, що така ідеологія спрямована проти народження дітей. Тому він назвав неприпустимим проведення ЛГБТ-акцій в День матері, які відбулися, зокрема, в Івано-Франківську 10 травня. «Робити акції в День матері, коли ми дякуємо мамам, що вони вирішили нас народжувати, і пропагувати ідеологію без дітей, тобто не народжувати дітей, на мою думку – це блюзнірство», — підкреслив мер.Детальніше читайте за посиланням.Підтримай нас — долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися