Джерело
Рух "Всі разом!" | РОЗБЕЩЕННЯ ЙДЕ САМЕ ВІД СВЯТЕННИЦТВА» – ГОЛОВА НАЦРАДИ ОЛЬГА ГЕРАСИМ’Ю...
656 Охват/переглядів
2025-10-10 12:10
Повідомлення №2547
«РОЗБЕЩЕННЯ ЙДЕ САМЕ ВІД СВЯТЕННИЦТВА» – ГОЛОВА НАЦРАДИ ОЛЬГА ГЕРАСИМ’ЮКУ Дніпрі спалахнув скандал після показу вистави «Баланс». Місцева адміністрація, за словами автора постановки і колишньої проститутки Аліни Сарнацької, покарала причетних до вистави. Причиною стало те, що у виставі звучала ненормативна лексика. На показ, як розповіла Сарнацька, «прийшли священники та інші поважні гості, які не були до цього готові».«Після кожного показу на фестивалях у нас завжди вставала якась поважна пані або пан і казали, що культура має виховувати, а у вас тут матюки і суржик. Але таке, щоб адміністрація підключилась до виховання – це вперше», – написала Сарнацька.Нагадаємо, раніше Сарнацька займалась проституцією, про що сама неодноразово публічно розповідала. Нині активно просуває ідею легалізації проституції. Також системно пропагує ЛГБТ-ідеологію. Зокрема випустила книгу «Хто любов та мужність поєднав. ЛҐБТІК+ ветерани в російсько-українській війні».У допис Сарнацької про виставу у Дніпрі у Facebook прийшла голова Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Ольга Герасим’юк. Вона поставила запитання: «А з суржиком що не так?». Сарнацька відповіла, що деякі «поважні жіночки» вважають, що суржик «розбещує суспільства».Далі голова Нацради відповіла: «Та пусте. Розбещення йде саме від святенництва й показної доброчесності».Детальніше читайте на сайті.Підтримай нас - долучайся або зроби донат! Будемо вдячні за заряди для нашого каналу.Всі разом! – Підписатися