Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вчимо March в школі
Додано 06 січ 2025

Вчимо March в школі

@vsim_viyna
Кількість підписників: 730
Фото: 2,210
Відео: 2,420
Посилання: 328
Опис:
Броня змінюється з історією, а воїни ні
Джерело

Вчимо March в школі | Найнікчемніші геополітичні події, це коли агресор, який у десятки разі...

Логотип телеграм спільноти - Вчимо March в школі Вчимо March в школі @vsim_viyna
155 Охват/переглядів 2026-05-03 19:15 Повідомлення №5280
Найнікчемніші геополітичні події, це коли агресор, який у десятки разів переважає у військовій силі, наплював на всі міжнародні домовленості, зухвало Zаходіт в іншу країну з метою її повної окупації та знищення українства… але вже 4 роки отримує по зубах, несе стотисячні втрати в піхоті, а його міста та села палають… . Нємощі. В якомусь сенсі це нагадує Італію, яка свого часу Zайшла в Ефіопію та відгрібла там по повній. Росіяни втрачають щомісяця до 50 000 окупантів вбитими/пораненими/зниклими безвісти. Але росіяни ніколи не визнають поразки у цій війні та свою помилку, розпочавши її, будуть давити до кінця, до останнього путінського піхотинця. Бо поразка у цій війні, це зміна режиму путіна, внутрішні розбороняки, які з великою ймовірністю перейдуть у формат громадянської війни та «параду суверенітетів» на території колишньої РФ. Нажаль, наші втрати теж великі, рідко побачиш кладовище, без могил полеглих наших воїнів. Ми несемо втрати економічні, соціальні, але не ми обрали цю війну. Ми б з задоволенням продовжили б розвивати свою країну, торгувати з усім світом, сратись через політику всередині… але росіяни вирішили зробити войнушку та двіжуху, ставка в якій, максимально висока, вище немає куди.