Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Всесвітогляд
Додано 06 гру 2025

Всесвітогляд

@vsesvitoglyad
Кількість підписників: 579
Фото: 92
Відео: 57
Посилання: 213
Опис:
IT, кіно, ігри, космос, наука, спорт та все інше, що наповнює Всесвіт на розширює світогляд!

👥 Кількість підписників

579
Середній/День:: 0
Середній/Тиждень:: 0
Середній/Місяць:: +6

📊 Кількість повідомлень на день

0.3
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0
Середнє за день: 0.3

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-12-06

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 829 25-11-29 10:50
Як ви, можливо, чули, у руссіх зламалась останній робочий стартовий майданчик для запуску "Союзів". Велика сервісна платформа зʼїхала з рейок і тупо гепнулась в рів для відводу вогню. Інших способів запускати людей в космос у них нема.Чому не написав одразу і чому це взагалі важлио?Ну, по-перше, все що погано русскім – добре. Чим більше у них проблем, тим слабші вони, тим скоріше їх країна-гній впаде.Але тут була й доволі небезпечна пастка. Бо якщо б всі зараз почали розносити "ахаха, подивіться як у них все зламалось, вони тепер залишились без космосу, голожопі стрибайте тепер на своїх батутах", це б було справедливо і по ділу. Але була імовірність, що русскіє після цього несподівано перевезли б схожу платформу з іншого місця (хоча у них наче нема) чи вирішили б запускати без неї, не дивлячись на безпеку. Тобто, якщо б вони за будь-яку ціну повернули можливсіть запусків. І тоді в медійному плані вони б виглядали як переможці. А такого шансу ми їм давати не повинні.Але, схоже, можливість запусків людей до МКС з території Казахстану втрачено на доволі тривалий строк. Говорять про "пару років", але я б обережно ставився до таких прогнозів. І так, це саме той сценарій, коли я тільки за посилення монополії SpaceX, яка на сьогодні стає ЄДИНОЮ компанією в світі, яка може зараз закинути людей до МКС.Тиск на руснюА важливо це ще й тому, що русскіє отримали для себе доволі суттєвий удар по зовнішній політиці у стосунках з США. Ми вже багато разів бачили, як русскіє використовували МКС як обʼєкт шантажу. То "дюрочку" знайшли небезпечну, то кораблі почали "протікати", то їх гнійний головажопа відверто погрожує збити МКС. А тут, як то кажуть, лук хау зе тьорнз хев тейблд.Тепер єдиний варіант для них щось робити на МКС – ходити на чєлобітню к американцям, щоб їх пустили на корабель SpaceX. І хоча, звісно, це не означає, що тепер то усі "карти" в руках США, але це зайвий важиль для тиску. І такий важиль, коли у русскіх нема вибору окрім як погоджуватись. А оце вже хороший знак.