Статистика telegram каналу - @vseproviynu_official

✙Все про війну | Офіційний канал ✙🍉💛💙

Subscribers: 458
Photos: 1200  Videos: 333  Links: 584 
Вітаємо вас в офіційному інформаційному Telegram каналі Все про війну 👋 Тут викладуються головні події, новини в Україні 🟢 @vuykojof7_bot - бот-підтримка каналу▶️
2021-05-03

Кількість підписників

Історія змін лого

2024-07-08
2024-07-07
2024-06-17

Історія змін назви

✙Все про війну | Офіційний канал ✙🍉💛💙
2024-07-08
Telegram: Contact @vseproviynu_official
2024-07-07
✙Все про війну | Офіційний канал ✙🍉💛💙
2024-06-17

Історія зміни типу аккаунта

Публічна группа чи канал
2024-07-08
Акаунт Telegram
2024-07-07
Публічна группа чи канал
2024-06-17

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена
2022-05-25
💔Харків сьогодні після ранкового обстрілу…
Дніпро.
Станом на зараз врятовано 39 людей, з них 6 дітей. Загинули 25 людей, з них 1 дитина. Травмовано 73 людини, з них 13 дітей. Розшукується 43 людини.
Попередньо зруйновано 72 квартири та пошкоджено понад 230 квартир.

Встановлено 4 намети ДСНС та 2 намети від волонтерів. Психологи надають допомогу постраждалим.

Пошуково-рятувальні роботи та демонтаж небезпечних конструктивних елементів тривають. Цілодобово. Продовжуємо боротися за кожне життя.

Мої співчуття всім рідним і близьким загиблих.

——

Dnipro.
As of now, 39 people were rescued, including 6 children. 25 people died, including 1 child. 73 people were injured, including 13 children. 43 people are missing.
Preliminary 72 apartments were destroyed and more than 230 apartments were damaged.

4 tents of the State Emergency Service and 2 tents from volunteers were set up. Psychologists are providing assistance to the victims.

Search and rescue operations and dismantling of dangerous structural elements continue. Round the clock. We continue to fight for every life.

My condolences to all the relatives and friends of the victims.

Photos: Pavlo Petrov, Evgeniy Zavgorodniy, Evgeniy Maloletka.
❗️На південному напрямку у ніч з 18 на 19 грудня силами та засобами протиповітряної оборони знищено 10 російських беспілотників «Shahed-136», — голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
Повітряна тривога по всій країні!

⚠️Прохання не нехтувати тривогою
В деяких областях України лунає тривога!📢
Повідомляють про вибухи на Льівівщині‼️
Дуже важливе рішення сьогодні ухвалене в Нідерландах. Є перший вирок убивцям, які знищили малайзійський боїнг у небі над Донбасом у 2014 році. Росія багато брехала про цю катастрофу, але все одно ключові факти були встановлені. 

Зараз засуджені виконавці й забезпечена основа, щоб засудити винних і вищого рівня. Тих, хто несе повну особисту відповідальність за злочин агресії проти України – первісний злочин, який породив усі інші, скоєні рашистами від 2014 року. Це те, без чого неможливо убезпечити світ від повторення таких війн, як російська агресія проти нашої держави. Коли всі вбивці й кати будуть засуджені, коли Росія відшкодує всі збитки, завдані російською агресією, це буде дуже міцний фундамент довготривалого миру.

Ми маємо всі можливості, щоб це забезпечити. Кожен російський воєнний злочин, кожен їхній терористичний удар отримає свою юридичну відповідь. Сьогоднішнє рішення в Гаазі це доводить.

Вічна памʼять усім, чиї життя забрала російська агресія. Слава всім, хто здобуває перемогу для України!
Прес-секретар уряду Польщі Петр Мюллер:

«У зв'язку з надзвичайною ситуацією прем'єр-міністр Моравецький за погодженням з президентом Дудою розпорядився скликати зустріч Комітету з національної безпеки та питань оборони. Інформація, яка буде представлена на комітеті, буде пізніше, якщо це буде можливо, максимальною мірою доведена до відома громадськості. Я закликаю вас доти не публікувати непідтверджену інформацію».
🇺🇦Макіївка на Луганщині переходить в синю зону

🔥З'явилось відео-підтвердження успішного штурму наших військових, хрестоносців зафіксовано на східній околиці села. Деякі телеграм-канали піддавали сумніву те, що Макіївка окупована та намагались звинуватити нас у тому, що ми безпідставно зафарбували цей населений пункт у червоний колір. Однак час розставив все на свої місця - українські військові зуміли відновити контроль над селом, ворог поніс важкі втрати вбитими.

📍https://deepstatemap.live/#12.75/49.2324/37.9876
Триває бойова робота зі звільнення Кінбурнської коси, яка є частиною Миколаївської області, - начальниця Спільного прес-центру Сил оборони «Південь» Наталія Гуменюк.

💬 «Наразі триває бойова робота. І якщо ми вже поставили за мету звільнити усю Миколаївську область, то вона буде звільнена».

Звільнення Кінбурнської коси дасть можливість вийти на лівобережжя Херсонщини, адже коса це фактично «ексклав» Миколаївської області, яких по суходолу примикає до Херсонщини.
Вся Миколаївська область, окрім Кінбурської Коси звільнена з окупації — Голова ОВА!
⚡️ У Тьоткіно Бєлгородської області завдано удару по базі ЗС РФ, — нардеп і член оборонного комітету ВРУ Мисягін.
Стельмахівка, Луганщина💙💛
На Кримському мості вибух, частина моста зруйнована
Греківка Луганської області під контролем ЗСУ
🍉"Вєлікає атступлєніє" армії московитів триває. Наші звільнили Старосілля

deepstatemap.live/#12.75/47.3873/33.3814