Джерело
Voodoo Orcs | OSINT аналітик InformNapalm Антон Павлушко сьогодні писав на своїй сто...
46 Охват/переглядів
2026-01-03 23:29
Повідомлення №11228
OSINT аналітик InformNapalm Антон Павлушко сьогодні писав на своїй сторінці в Fb: "Мадуро не втік, але є нюансиВ принципі після анексії Криму в 14-му році була відкрита скринька Пандори, яку тепер будуть намагатись зачинити наступні десятиріччя, але це буде коштувати людству багатьох війн. Звичайно, що ситуація у Венесуелі схожа зі спробою росіян взяти Київ за три дні. Просто тут реально вклались в декілька годин. Але американці змогли захопити умовний венесульський Гостомель, а проти росіян була українська армія.Уявіть собі зворотню ситуацію. Венесуела відбилась в перші дні, далі війна триває вже 4 роки, б'ється з американською армією десь за Пуерто-Покровськ. Венесуельські дрони кожен день літають бомбити американські штати, а ще рік тому спецназ Венесуели в рамках спецоперації тримав шматок Флоріди та Каліфорнії. Уявили?Вісь зла похитнулась, десь в Ірані та на Кубі задумались. В Москві наврядчи вміють думати, але це ідеальна ситуація для української пропаганди. Мовляв, ось США реально сильні і у них вдалось. У вас, росіяни, не вдалось нічого, бо ви десь на рівні Венесуели. І так, США може собі дозволити такі операції, а у вас тільки "СВО".П.С. У росіян є нехитрий несиметричний вихід - захопити у Ростові завдяки швидкій спецоперації президента Україна Януковича та судити його"