Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Voodoo Orcs
Додано 06 гру 2025

Voodoo Orcs

@voodoo_orks
Кількість підписників: 400
Фото: 7,280
Відео: 2,370
Посилання: 1,310
Опис:
Авторські ляльки Вуду з трофейної російської форми. Done in Ukraine🔥🇺🇦 Інстаграм: https://instagram.com/voodoo_orkrus?igshid=YmJhNjkzNzY=
Джерело

Voodoo Orcs | Дівчатка, Одеса, у мене є світло(на цю хвилину) та вода. Живу на 7небі...

Логотип телеграм спільноти - Voodoo Orcs Voodoo Orcs @voodoo_orks
80 Охват/переглядів 2025-12-16 08:07 Повідомлення №11089
«Дівчатка, Одеса, у мене є світло(на цю хвилину) та вода. Живу на 7небі. Якщо комусь треба головупомити, покупатись, зарядити щось,або навіть попрати речі, то пишіть, поки є можливість, я не протидопомогти». «Прокинулась від вибухів, побігла в ванну. Чую, щось гуде, в голові: ШАХЕД!!! А то холодильник. Три доби без світла і я вже боюсь холодильника. Додам в резюме: «швидко адаптуюсь». P.S. Таїрово, Одеса. СВІТЛОООО!». «Я готовий потерпіти без світла, дивлячись, як в Одесі 24 години всі черги поспіль сидять тупо без світла вже кілька діб... Тернопіль виховав хороших людей, принаймні не лицемірів, здебільшого. І мені дійсно за них не соромно! Одеса та одесити, ми з вами!».«Поділимося, ніхто не заслуговує так довго бути без світла. Тримайтеся, або чекаємо вас у файному нашому місті. Моря не маємо , але озеро у нас - неймовірне!»«Сиджу в кафе, заряджаю телефон,поряд чоловік розмовляє по телефону: - Та, блін, світла немає, води теж, в країні повний триндець, а тобі лише потрахатись!». Вимикає телефон, сьорбає своє капучино». «Після того, як бізнеси відпрацювали і продовжують працювати як пункти незламності в повний блекаут в Одесі, їм просто необхідно зробити податкові канікули. Бо більшою мірою пунктами незламності виявилися саме бізнеси». «Я одесит. Сиджу в темряві і плачу, вщент заскочений (тут було інше слово) словами підтримки між нами, мешканцями міста, а ще більше від теплих слів підтримки людей зі всієї нашої великої України. Обіймаю і безмежно дякую!».Zoya Kazanzhy