Джерело
Патрульна поліція Волинської області | Протягом вихідних волинські патрульні виявили та задокументували 20 фа...
150 Охват/переглядів
2026-06-22 14:48
Повідомлення №12663
Протягом вихідних волинські патрульні виявили та задокументували 20 фактів керування транспортними засобами водіями з ознаками сп’яніння🚔 Коротко про декількох з них: ◾️У Луцьку інспектори зупинили автомобіль Volkswagen, який рухався з порушенням ПДР. Спілкуючись з водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік забажав пройти огляд у медичному закладі, результат — 1,00 проміле. ◾️Ще одного нетверезого водія ми зупинили під час дії комендантської години, який рухався електросамокатом. Під час спілкування з чоловіком ми помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Драгер показав — 1,98 проміле. ◾️У Ковелі патрульні отримали повідомлення від небайдужого громадянина про те, що за кермом автомобіля Mercedes перебуває водій у стані спʼяніння. За кермом перебував 43-річний чоловік. Під час спілкування поліцейські помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Щоправда, чоловік відмовився проходити огляд у визначеному законом порядку. Крім того, чоловік не мав при собі реєстраційного документа на автомобіль, посвідчення водія та чинного страхового поліса.На порушників інспектори склали протоколи за ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП, а також низку інших адміністративних матеріалів. Керуйте відповідально❗️