Джерело
Записки пасквілянта | З нагоди запровадження персональних санкцій відносно Андрія Богдана хо...
4 210 Охват/переглядів
2026-05-03 06:03
Повідомлення №8227
З нагоди запровадження персональних санкцій відносно Андрія Богдана хочу нагадати, що саме заради Андрія Йосиповича Один з Найвеличніших Лідерів Світу (с) указом від 20 червня 2019 року №417/2019 перейменував Адміністрацію Президента України на Офіс Президента України.За часи злочинного режиму Януковича Богдан деякий час обіймав посаду Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики. І коли переміг народний режим Порошенка та почались торги навколо майбутнього Закону «Про очищення влади», Петро Олексійович, щоби насолити адвокату Коломойського, вніс посаду Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в «люстраційний перелік». Відтак, Богдану упродовж 10 років заборонялось обіймати цілу низку посад державної служби, включно з посадою глави Адміністрації Президента України.Після інавгурації Найвеличнішого (с) Богдан був миттєво призначений главою Адміністрації Президента України. А щоби не вислуховувати з цього приводу гнівні філіппіки від прихильників Сивочолого Гетьмана, замість того, щоби скасувати неконституційний «люстраційний» закон, ця посада була просто перейменована на «керівник Офісу Президента України». Мовляв, про Офіс Президента в Законі України «Про очищення влади» нічого не сказано.Ось я й думаю: може тепер, щоби остаточно допекти Богдана, Найвеличнішому (с) варто повернути стару назву своєї канцелярії? А заодно – перейменувати Офіс Генерального прокурора на Генеральну прокуратуру. Бо не тільки Богдана, але й Рябошапки, який вигадав ОГП, в Україні давно немає. Нагадую, що випускник міжнародного Соломонового університету запропонував у 2019 році перейменувати Генпрокуратуру на Офіс Генпрокурора для того, щоби незаконно звільнені прокурори не могли повернутись на роботу за рішеннями судів – мовляв, суд ухвалює поновити прокурора на роботі в Генеральній прокуратурі, а такої установи вже немає. Але оскільки зміна назви установи, на превеликий подив Рябошапки, не вплинула на обов’язковість виконання судових рішень, сенсу міняти вивіску на будинку Генеральної прокуратури не було ніякого.