Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Войтенко ©️
Додано 06 гру 2025

Войтенко ©️

@volia_12345
Кількість підписників: 5 222
Фото: 501
Відео: 98
Посилання: 555
Опис:
Найважливіша Інформація яка допоможе кожному ‼️ ©️ ВОЙТЕНКО https://base.monobank.ua/34d8QiYMUkWTr9
Джерело

Войтенко ©️ | Всім доброго дняЯ нарешті прочитав книгу "Ключ Матриці" і можу сказати...

Логотип телеграм спільноти - Войтенко ©️ Войтенко ©️ @volia_12345
569 Охват/переглядів 2026-03-01 07:11 Повідомлення №3763
Всім доброго дняЯ нарешті прочитав книгу "Ключ Матриці" і можу сказати що загалом мені сподобалась ця книга, хоча, на мою думку, в ній були деякі моменти які можна було б покращити. Почну з негативного щоб закінчити позитивним:Основним і можливо єдиним негативним моментом книги є те що в ній є багато орфографічних і граматичних помилок, таких як "Світ у всьому світі" і багато інших. Я вважаю що варто було б ще раз уважно проглянути цю книгу і видалити всі орфографічні і граматичні помилки вручну або за допомогою спеціальних сервісів.Стосовно позитивних моментів - по-перше, мені дуже сподобалось що ця книга досить структурована і що у кінці кожного підрозділу є підзаголовок "Суть" де можна переглянути короткі висновки по кожному підрозділу. По-друге, мені дуже сподобалась концепція "Ikigai", яка фактично дає кожній людині можливість заробляти собі на життя, займаючись улюбленою справою. По-третє, у цій книзі автор не лише докладно розповідає про те як реально працює система (мені особливо сподобався підрозділ про "6 сил системи" - фактично це і є ті основні інструменти за допомогою яких система контролює наше суспільство), а і дає дієві інструменти виходу з неї (вексельне право, інвестування в активи, контроль над їжею, водою, сном, диханням і своїм мисленням і таке інше). Ну і, насамкінець, мені дуже сподобались останні розділи цієї книги, де розповідається про те що нинішній Армагеддон виник через злам кастового поля, а також говориться про те що смерть - це не кінець життя і всього хорошого, а лише перехід людини з одного стану в інший, а тому не треба боятися її.Підсумовуючи, можу сказати що це дійсно досить хороша книга для тих хто вже зрозумів що наш світ - це система, і шукає вихід з цієї Матриці в якій ми зараз живемо.