Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - The Voicer
Додано 14 лип 2024

The Voicer

@voicer_analytics
Кількість підписників: 3 659
Фото: 252
Відео: 6
Посилання: 1,630
Опис:
Середовище аналітики та здорового глузду Зв'язок: @voicer_admin
Джерело

The Voicer | ОАЕ виходять з нафтового альянсу OPEC+ на тлі глобальної енергетичної ...

Логотип телеграм спільноти - The Voicer The Voicer @voicer_analytics
1 970 Охват/переглядів 2026-04-28 13:07 Повідомлення №1803
ОАЕ виходять з нафтового альянсу OPEC+ на тлі глобальної енергетичної кризи, завдаючи удару по нафтовому картелюReuters повідомляють, що Об’єднані Арабські Емірати оголосили про вихід із OPEC та OPEC+, що стало серйозним ударом по єдності одного з ключових світових нафтових альянсів. Рішення ухвалене у критичний момент, коли війна навколо Ірану вже спричинила перебої з постачанням енергоносіїв і посилила тиск на глобальну економіку.Міністр енергетики країни заявив, що цей крок є частиною перегляду довгострокової стратегії у сфері видобутку та експорту нафти. За його словами, рішення приймалося самостійно і не погоджувалося з іншими державами-учасниками.Вихід ОАЕ може підірвати здатність нафтового альянсу діяти узгоджено, особливо в умовах кризи, коли стабільність ринку залежить від колективних рішень. Додатковим фактором нестабільності залишається ситуація в Ормузькій протоці — ключовому маршруті для світових поставок нафти, де через військову напруженість виникають ризики для транспортування.На тлі цих подій посилюються розбіжності між країнами Перської затоки. ОАЕ також висловили невдоволення реакцією партнерів на безпекові загрози в регіоні, що стало ще одним аргументом на користь виходу з альянсу.Цей крок може мати довгострокові наслідки для глобального енергетичного ринку, включаючи коливання цін на нафту та послаблення впливу традиційних нафтових блоків.The Voicer | Підтримати