Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - The Voicer
Додано 14 лип 2024

The Voicer

@voicer_analytics
Кількість підписників: 3 659
Фото: 252
Відео: 6
Посилання: 1,630
Опис:
Середовище аналітики та здорового глузду Зв'язок: @voicer_admin
Джерело

The Voicer | Кремль формує нову еліту і позбавляється від мільярдерів💬 В Росії нова...

Логотип телеграм спільноти - The Voicer The Voicer @voicer_analytics
1 930 Охват/переглядів 2025-08-07 16:32 Повідомлення №1405
Кремль формує нову еліту і позбавляється від мільярдерів💬 В Росії нова хвиля націоналізації. Влада забирає власність не лише в опозиціонерів чи іноземців, а й у своїх - лояльних, досвідчених, багаторічних партнерів Кремля. Це класична історія про те, як влада пожирає сама себе. Нам таке подобається, тож ми про це розповімо.РФ вже з 2022 року почала «віджимати» бізнес. Спочатку у іноземних компаній, що виходили з Росії. Робили це під приводом «національних інтересів». Наприклад, французьку Danone передали родичу Кадирова, а німецьку Uniper - компанії, близькій до уряду. 🧨 Але з 2023 влада пішла далі. Генпрокурор Краснов повідомив, що лише за перше півріччя 2024 держава «націоналізувала» активів на 2,4 трлн рублів. Адвокатське бюро NSP рахує ще більше - майже 3,9 трлн.Цікаво, що карають не тільки опозиціонерів. Наприклад, нещодавно вилучили цілу золотодобувну компанію у віцеспікера Члябінської області. Від подання позову до передачі державі минуло лише два тижні. Найсмішніше, що пояснили це тим, що бізнесмен отримав контроль над компанією завдяки своїй посаді та становищу в органах держвлади. Як Кремль це пояснює? На словах це, звісно, не націоналізація, а «захист економічного суверенітету». Але на ділі - швидке вилучення, а потім передача іншим бізнесменам.🖊 Кремлю дуже потрібна нова еліта. Вірна, залежна і безповоротно прив’язана. Саме тому бізнес почали масово передавати новим людям, які пройшли тест на лояльність. Тепер ті, хто отримає активи за безцінь, чудово розуміють: падіння режиму - це кінець їхньої кар’єри, бізнесу і, можливо, свободи. В умовах економічних проблем та санкцій найважливіші активи Путін вирішив віддати людям, які будуть більш лояльні. Колишніх членів системи тепер викинули з неї. Росія може кинути будь-кого, навіть колишню еліту та вчорашніх мільярдерів.#Економіка | The Voicer | Підтримати