Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КП «Харківводоканал»
Додано 14 лип 2024

КП «Харківводоканал»

@vodokanal_Kharkiv
Кількість підписників: 3 861
Фото: 2,280
Відео: 37
Посилання: 57
Опис:
Забезпечуємо питною водою та надійною системою каналізування мешканців Харкова та Харківської області.
Джерело

КП «Харківводоканал» | Формування нової архітектури енергетики в Україні необхідне як під час...

Логотип телеграм спільноти - КП «Харківводоканал» КП «Харківводоканал» @vodokanal_Kharkiv
1 890 Охват/переглядів 2026-01-08 08:16 Повідомлення №3047
Формування нової архітектури енергетики в Україні необхідне як під час війни, так і після її завершення. Про це заявив міський голова Ігор Терехов 7 січня в ефірі «Радіо NV».Мер наголосив, що питання енергетичної безпеки є одним із ключових для національної безпеки держави. Так, ще у 2022 році він пропонував змінити підхід до функціонування енергетичної системи країни, однак сьогодні ця потреба стала критичною.«Якщо немає енергетики, то немає нічого. Ми це розуміємо як ніхто інший, бо Харків кілька разів переживав блекаути. І далі буде тільки важче. За попередніми висновками, Міжнародний валютний фонд оцінює збитки енергетичної галузі України в 56,5 млрд доларів», - розповів Ігор Терехов.Міський голова також наголосив на необхідності розміщення енергетичних об’єктів під землею, щоб унеможливити їх ураження. Водночас він зауважив, що навіть великі захисні споруди не завжди здатні витримати удари сучасних ракет, тому держава має враховувати це на майбутнє.Крім того, Ігор Терехов приділив увагу питанню переходу на альтернативну енергетику, зокрема сонячну та вітрову генерацію, а також впровадження мініядерної енергетики. За його словами, це новітні технології, які дозволяють забезпечити дешеву та стабільну енергію.«Якщо ми хочемо швидко відновити економіку України та залучити інвесторів, нам потрібна доступна енергетика. Мініядерні установки також мають соціальний аспект. З ними ми зможемо встановлювати нижчі тарифи для населення та експортувати енергетику», - наголосив мер.