Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Багатокітний батько
Додано 06 гру 2025

Багатокітний батько

@vlad_sord
Кількість підписників: 148
Фото: 72
Відео: 24
Посилання: 30
Опис:
Змій, вуж сучасності × Влад Сорд екс-РТЗР (РСЗ) «СЕНЕКА» × видавництво «Дім Химер» × ініціатива T.E.R.M.I.T. chimeraspublisher.com.ua
Джерело

Багатокітний батько | Приніс вам твітору. Перепрошую. Тут треба бути в контексті, але якщо в...

Логотип телеграм спільноти - Багатокітний батько Багатокітний батько @vlad_sord
396 Охват/переглядів 2025-06-18 21:25 Повідомлення №127
Приніс вам твітору. Перепрошую. Тут треба бути в контексті, але якщо ви не розумієте, про що мова - то ви щаслива мудра людина. Навіть не читайте того.«Просто залишу це тут ::)Ось так слово "громада" плавно перетворюється на слово "контінгєнт" Може ви там сука глянете, що означає слово "донат"? На ЩОСЬ зі 💯 упевненістю ви "донатите", коли купуєте це САМІ і передаєте. В решті випадків ви довіряєте свої кошти ЛЮДИНІ. І цим ви НЕ купуєте людину, ви декларуєте свою ДОВІРУ, ПІДТРИМКУ, поділяєте цінності чи засвідчуєте дотичність до діяльності. Навіть у субвенційних коштів на рахунок ВЧ буває зміна цільового призначення. Навіть у фондів бувають форс-мажори і переспрямування. Ще раз. Донат - жест доброї волі. До-бро-віль-ний. Допомога, а не важіль керування. Це в першу чергу ВАША відповідальність, бо захотівши задонатити і втіливши це, ви автоматично розумієте всі можливі ризики та свідомо на них йдете. Бо - хочете. Хочете, щоб саме ця людина розпорядилася вашими коштами так, як вона вважає потрібним. Як факт донату переріс у нібито підставу, прям ПРАВО доєбатись щойно щось не сподобається або захочеться дешевої уваги - я їбу. Ви мені скажіть, як провернули таку підміну понять у себе в головах. Може, бо це зручно? Зручно, якщо все заєбісь - то і ви заєбісь, бо це ж завдяки вашому внеску, а як не заєбісь - тоді оддайте гроші. Сука))))Донат - не вклад в МММ.Донат - не робить вас "акціонерами".Ви благодійники, які хочуть (!!!) мати владу відкликати благодійні внески приватній особі за власним бажанням (!!!). Перефразовуючи менш дипломатично: хочете бути самими хитровиєбаними, але й нашими+своїми.Як хотіли мати змогу робити спрос, то донатити б на русоріз чи справу громад. Через фонди. Нічого не знаю про хлопчину Назарія, окрім того, що діагноз справжній і він на волосині від смерті. Ви самі це визнаєте. Раз: не сумніваюся, що він ща ахуєє з гостинності "громади")))Два: тупо відверто хробачі персонажі протирають спітнілі лапки зі спітнілим тіліфончиком, в очікуванні чергового ШАХРАЯ))) розслідувачі, осінтери, "в я думала він норм", "а я завжди казав/ла, що це найобка", "там фотошоп", "покажи чого ще не здох", "а я такеее знаю" - присутній весь флеш-рояль-набір; усе це без достовірної інформації і повної ситуації, класична презумпція винуватості - їбете одне одного і їстеТри: рано чи пізно хвороба візьме своє, зробіть собі тоді єбало до огляду, благодійники Сорі нот сорі»