Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Влад Лиманюк
Додано 14 лип 2024

Влад Лиманюк

@vlad_lymanyuk
Кількість підписників: 7 369
Фото: 1,530
Відео: 327
Посилання: 438
Опис:
Підприємець, інфлюенсер, чоловік, майбутній батько, автофанат. Пройшов шлях з 0 до 100 і допомагаю його проходити іншим - через контент чи платні продукти. Для мене бізнес - це ключ до свободи.
Джерело

Влад Лиманюк | ️ Як завжди, на любі закиди я відповідаю фактами і логікою. 1. Інформа...

Логотип телеграм спільноти - Влад Лиманюк Влад Лиманюк @vlad_lymanyuk
2 330 Охват/переглядів 2025-11-16 17:47 Повідомлення №3974
‼️ Як завжди, на любі закиди я відповідаю фактами і логікою. 1. Інформацію про покупку я отримав в жовтні. Див. скріншоти переписок в Inst та Tg.2. Назар не веде активно інстаграм, тож виставляти щось не має великого сенсу. По секрету, я теж 911 отримав на 10 днів раніше, ніж виставив перші фото чи відео3. Я орендував тут в аеропорту DC, для чого б тоді мені брати 2 машини в «оренду»?4. Не бачу проблеми в тому, щоб теж їздити за кермом. Не розумію претензію. В мене значно більше досвіду, а ми їздимо по вузьким вуличкам. 5. Який сенс було б летіти на кінець світу, якщо це все фейк ? Взяв би когось із Варшави та й все.6. За майже 6 років я ні разу не показував фейкові челенджі, постанови, відгуки чи кейси. Для чого, якщо в мене і так все є ? Тим більше ризик — втратити репутацію.7. Мені часто говорили що мій Мерс чи Ауді SQ8 були орендними. Що там зараз з обличчям у тих, хто це казав ?8. Номери та WIN думаю легко пробити і побачити останню перереєстрацію. 9. Ми зустрілись на наступний день після мого прильоту, виклали в той самий день. Затримка від зйомки до 2-х годин. 🤫 Додам ще …Розумію, що в це важко повірити таким людям як цей хлопець. Адже після того як ти приймаєш цей факт, ти зіштовхуєшся із думкою що ТИ міг так само.Але ні, це страшно. Ця думка викликає злість. І ти просто думаєш : то все фейк !!!Ні, друже. Не фейк. Просто ти не хочеш в це вірити, тобі так комфортно. Адже інакше прийдеться теж навчатись, працювати … А для цього прийдеться встати з дивану 😁👍🏻 А якщо ви хочете спробувати — анкета на наступний потік тут.Залишити заявку в лист очікування