Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - КЛОЧОК TIME
Додано 14 лип 2024

КЛОЧОК TIME

@vklochok
Кількість підписників: 45 971
Фото: 69,300
Відео: 16,300
Посилання: 26,700
Опис:
Автор – політ/економічний експерт Валерій Клочок, голова БФ «Нова дорога» 📍сторінка в FB - https://www.facebook.com/valerii.klochok https://x.com/valeriyklochok https://klochok.com.ua 📍YouTube - https://www.youtube.com/user/vklochok/ Повідоми
Джерело

КЛОЧОК TIME | ️ "Європейці самі фінансують війну проти себе — такого навіть навмисно...

Логотип телеграм спільноти - КЛОЧОК TIME КЛОЧОК TIME @vklochok
9 520 Охват/переглядів 2026-02-08 07:10 Повідомлення №105487
‼️ "Європейці самі фінансують війну проти себе — такого навіть навмисно не придумаєш", — глава Міністерства фінансів США Бессент.Скотт Бессент: Я вважаю позицію європейців надзвичайно розчарувальною, адже саме вони перебувають на передовій лінії українсько-російської війни. Індія почала закуповувати санкційну російську нафту, і вгадайте, хто купував продукти її переробки? Європейці. Виходить, що європейці самі фінансують війну проти себе — такого навіть навмисно не придумаєш. США ввели санкції та встановили 25-відсотковий митний збір для Індії за закупівлю російської нафти. Європейці ж не захотіли приєднатися до нас, і, як виявилося, тому, що хотіли укласти цю торговельну угоду. Тому кожен раз, коли ви чуєте, як європейські лідери говорять про важливість українського народу, пам'ятайте: вони ставлять торгівлю вище інтересів українців. Торгівля — європейська торгівля — для них важливіша, ніж врегулювання української кризи.Журналіст: Але їм потрібна енергія, я припускаю, це частина їхньої проблеми.Скотт Бессент: Питання в ціні — вони хочуть дешеву енергію. У нас в США теж могла б бути дешевша енергія, якби ми погодилися купувати санкційну російську нафту.P.S. Але з екранів телеканалів та на ютубплатформах купа експертів, політиків, в тому числі й українських, розповідають, як Європа невтомно відмовляється від торгівлі з Росією вже чотири роки поспіль. Якийсь пздць!!!