Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
Додано 06 січ 2025

Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА

@vkarabanov
Кількість підписників: 1 336
Фото: 2,040
Відео: 175
Посилання: 510
Опис:
Офіційний телеграм-канал начальника Балаклійської міської військової адміністрації 🇺🇦

👥 Кількість підписників

1 336
Середній/День:: +35
Середній/Тиждень:: +29
Середній/Місяць:: +121

👁️ Середній перегляд на повідомлення

3 173
Середній/День:: 387
Середній/Тиждень:: 3,410
ERR: 237.5%

📊 Кількість повідомлень на день

1.6
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 2.3
Середнє за день: 1.6

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2025-01-06

Стіна

Статистика telegram каналу

Робочий візит до Петрівського старостинського округу14 березня 2025 року, обговорили низку важливих питань з мешканцями, під час робочого візиту, які стосуються життєдіяльності та розвитку села:1️⃣ Відновлення пошкоджених будинків - одне з пріоритетних завдань сьогодні, це запорука повернення наших мешканців до своїх осель. Було розглянуто питання джерел фінансування та залучення додаткових ресурсів для проведення ремонтних робіт. Також акцентовано увагу на необхідності підтримки власників пошкодженого житла у процесі оформлення відповідної документації.2️⃣ Організації вивезення сміття – розглянуто питання покращення системи вивезення сміття. Запропоновано варіанти встановлення додаткових контейнерів для збору відходів. Також розглядається можливість організації централізованого збору та утилізації великогабаритного сміття.3️⃣ Підтримка пожежно-рятувальних підрозділів. Відвідав пожежно-рятувальний підрозділ с. Петрівське. Було обговорено подальші кроки щодо оснащення підрозділу необхідною технікою, залучення нових кадрів та розширення можливостей оперативного реагування на надзвичайні ситуації. Окрему увагу приділили питанням навчання особового складу та взаємодії з іншими підрозділами задля ефективної роботи у випадках загроз.4️⃣ Збільшення кількості рейсових маршрутів громадського транспорту – забезпечення належного сполучення для мешканців, що сприятиме комфортному пересуванню. Розглянуто можливість розширення графіку руху громадського транспорту для зручності місцевих жителів.5️⃣ Інші нагальні питання, які турбують сьогодні, стосувалися земельних питань, відновлення ключових об'єктів інфраструктури, зокрема Петрівського професійного аграрного ліцею та ремонту дорожнього покриття, з метою забезпечення належних умов життя та розвитку старостату. Цей візит засвідчив не байдужість та прагнення місцевих жителів сприяти розвитку свого старостинського округу та громади в цілому, забезпеченню її безпеки та покращенню умов життя.🤝 Завдяки спільним зусиллям у громаді ми маємо всі можливості для розвитку села та підвищення якості життя його мешканців. Важливо продовжувати цю роботу системно та наполегливо, адже тільки разом ми зможемо досягти реальних змін!Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
Шановні працівники Комунальних підприємств «Балаклійський Житлокомунсервіс», «Балаклійський водоканал» та «Балаклійські теплові мережі» Балаклійської громади!Прийміть мої щирі вітання з вашим професійним святом - Днем працівника житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення!💪 Ви – справжні герої нашого міста, чия щоденна праця робить його чистішим, охайнішим та комфортнішим для життя. Ваша робота – це не просто надання послуг, це – турбота про кожну домівку, про кожну вулицю, про кожного мешканця.У цей складний час, коли наше місто зазнає ворожих атак, ви демонструєте надзвичайну мужність та оперативність. Ви – одні з перших, хто приходить на допомогу, ліквідуючи наслідки руйнувань, відновлюючи життєдіяльність міста.Ваш професіоналізм, відданість справі та небайдужість заслуговують на найвищу повагу. Дякую вам за вашу невтомну працю, за ваше терпіння та за вашу любов до рідного міста.💙💛 Від щирого серця бажаю вам міцного здоров'я і благополуччя, миру та злагоди, натхнення та нових професійних звершень!Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
Сьогодні, 6 березня 2025 року, Балаклійська громада зробила ще один важливий крок до відновлення своєї медичної інфраструктури🏥 У КНП «Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги» відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини (АЗПСМ) №1, приміщення якої під час окупації зазнало значних руйнувань та використовувалося окупантами як військовий шпиталь.Відновлення амбулаторії стало можливим завдяки підтримці UNICEF. Організація надала фінансову допомогу для проведення капітального ремонту та закупівлі сучасного медичного обладнання, що дозволило створити комфортні умови для надання медичних послуг мешканцям Балаклійської громади та внутрішньо переміщеним особам.В амбулаторії працюють 6 сімейних лікарів та 8 медичних сестер, які обслуговують понад 11 тисяч населення. Завдяки UNICEF, Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги зможе забезпечити якісне та комфортне надання медичної допомоги значній кількості населення.На відкритті були присутні представники Харківського офісу UNICEF Олексій Гущин, Павло Першин, Ніна Ярош, заступниця начальника Харківської ОВА Олена Логвинова, директор департаменту охорони здоров’я Харківської обласної військової адміністрації Тетяна Деменко, начальник Ізюмської районної військової адміністрації Степан Масельський та його заступник Світлана Швід, заступник міського голови Лариса Блудова, директор Балаклійської клінічної багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування Марина Руденко та директор КНП «Балаклійський центр первинної медико-санітарної допомоги» Мар’я Глізнуца. 🤝 Висловлюю щиру подяку UNICEF за їхню підтримку та допомогу у відновленні медичної інфраструктури нашої громади. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю заради здоров'я та добробуту наших мешканців.Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
Вчора, 31 січня 2025 року, відвідав Вінницю з робочим візитом та виступив на сесії міської ради, під головуванням міського голови Сергія Моргунова.З моменту звільнення Балаклії у вересні 2022 року, Вінниця вже у листопаді надала нам значну підтримку, простягнувши свою руку допомоги та продовжує підтримувати нас вже як понад два роки поспіль.Тоді ми отримали життєво необхідну підтримку: субвенцію, генератори, пальне, автобуси, будівельні матеріали та багато іншої необхідної та важливої гуманітарної допомоги. Сьогодні ж ми вже є громадами-партнерами в рамках Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади», створеного за ініціативи Президента України Володимира Зеленського.«Пліч-о-Пліч» — національний проєкт для об’єднання громад-партнерів, тилових і центральних громад України для підтримки та відновлення громад-форпостів (громад, які розташовані вздовж кордону та на лінії бойового зіткнення, де значна частина об’єктів інфраструктури пошкоджена та зруйнована). На засіданні Вінницької міської ради я мав честь представляти нашу громаду, розповів та показав у презентації і у відео про те як наша громада жила й розвивалась до війни та про страшні жахи й наслідки окупації. Показав наші досягнення і результати нашої спільної роботи з відновлення Балаклійської громади. За рішенням Вінницької міської ради від 31.01.2025 року було виділено субвенцію у розмірі 5 мільйонів гривень на відбудову об'єкта критичної інфраструктури нашої громади.Також ми отримали зібрану вінничанами допомогу та частину гуманітарного вантажу, який Вінниця отримала від Нансі та Карлсруе. 🤝 Вже вкотре висловлюю щиру подяку від себе та мешканців Балаклійської громади нашому партнеру у проєкті #Пліч_о_пліч та місту-другу Вінниці та особисто міському голові Сергію МОРГУНОВУ.Дякую за солідарність та просто життєво важливу підтримку задля спільної нашої перемоги!Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
🇺🇦 Вчора, 22 січня 2025 року у День Соборності України, прийняв участь у єднальній платформі «Пліч-о-пліч: Згуртовані громади», яка відбулася на Софіївській площі, на символічному місці історичної події — проголошення Акта Злуки 106 років тому.У заході приймали участь понад сто лідерів громад, представників військових адміністрацій, волонтерських рухів, міжнародних організацій та народні депутати. Серед почесних гостей були Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Віцепремʼєр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад та територій Олексій Кулеба, заступник керівника Офісу Президента України Віктор Микита, Постійний представник ПРООН в Україні Яко Сільє.У своїх виступах вони наголосили на важливості єдності, соборності та згуртованості громад у цей складний час.Також до дискусій долучилися Міністр молоді та спорту України Матвій Бідний, начальник Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюх та інші діячі. Їхні виступи стали прикладом конструктивного діалогу, взаємопідтримки та обміну досвідом.Радий, що мав можливість особисто долучитись до цієї події саме у цьому місці і саме у цей день. 🤝 Вкотре висловлюю свою щиру подяку від себе та мешканців Балаклійської громади нашому місту-другу Вінниці та особисто міському голові Сергію МОРГУНОВУ з яким ми підписали 16 грудня 2024 року Меморандум про співпрацю в рамках Національного проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади». Завдяки нашому партнерству #плічОпліч вже зроблено велику кількість проєктів і не менша кількість чекає нас ще попереду!Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
🤝 З метою посилення та розвитку співробітництва у сфері охорони здоров'я та бажаючи підтримувати партнерські та добросусідські відносини було підписано меморандум між Донецькою селищною радою Ізюмського району Харківської області, в особі Донецького селищного голови Анатолія НАЗДРАЧОВА, та Комунальне некомерційне підприємство Балаклійської міської ради Харківської області «Балаклійська клінічна багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування», в особі директора Марини РУДЕНКО було укладено меморандум про співробітництво та партнерство.Завдяки цій співпраці мешканці Донецької громади будуть і далі отримувати спеціалізовану медичну допомогу безпосередньо на базі КНП «Центр надання первинної медико-санітарної допомоги» Донецької селищної ради, а саме такі послуги досвідчених фахівців:🔹 терапевта;🔹 хірурга;🔹 невролога;🔹 акушера-гінеколога;🔹 рентгенолога;🔹 лікаря УЗД;🔹 лікарів лаборантів.Це продовження нашої спільної роботи для забезпечення мешканців громад необхідними медичними послугами!Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА
Понад 1000 днів тому усім нам кинули виклик. Війна прийшла в наші домівки, і ми зіткнулися з найбільшим випробуванням за всю сучасну історію.Тоді, у лютому 2022 року, ми не знали, що чекає нас попереду. Але сьогодні, напередодні 2025 року, ми з вами можемо сказати: 💪 ми вистояли, не здалися й продовжуємо боротися за свою свободу, свою землю і майбутнє наших дітей.🙏 Насамперед низький уклін нашим Героям— кожному захиснику й захисниці, хто боронить нашу землю. Завдяки вам ми можемо жити, працювати та будувати майбутнє. 🥺 Вічна пам'ять тим, хто віддав своє життя за Україну — їхній подвиг завжди буде жити у наших серцях.💙💛 Щиро дякую волонтерам, лікарям, енергетикам, комунальникам та кожному, хто невтомно працює на своєму місці. Ви — справжні герої тилу. Завдяки вашим зусиллям працює наша громада, світять вікна будинків, лікарні рятують життя, а громада продовжує жити й відбудовуватися.Також хочу подякувати кожному мешканцю Балаклійської громади за небайдужість та активну підтримку. Нашим волонтерам за кожну окопну свічку, що зігріває наших воїнів у холодні ночі, кожен вузол маскувальної сітки, що допомагає їм залишатися непоміченими для ворога, кожну порцію гарячої їжі, приготованої з любов'ю та турботою, кожен донат, що наближає нашу перемогу, кожній дитині, яка намалювала малюнок, що піднімає бойовий дух, та кожну молитву, що оберігає наших воїнів.🙏 Велика подяка вам, дорогі балаклійці. За вашу стійкість, мужність і згуртованість. За допомогу одне одному, за віру у Перемогу та у нашу рідну Балаклійщину. Ваші вчинки — створюють фундамент для нашого спільного майбутнього.2025 рік стане роком нових сподівань та, я вірю, роком Перемоги. Я бажаю всім нам зустріти цей рік зі світлою надією в серці. Нехай він принесе мир, перемогу, спокій у домівки й радість у кожну родину. Нехай наші захисники та захисниці повертаються додому живими та з Перемогою. 💙💛 Нехай Балаклійщина відроджується, росте й процвітає, як частинка вільної й незалежної України. З новим 2025 роком!Слава Україні — Героям Слава! Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА