Джерело
Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА | ФК «Балаклія» — переможці турніру з міні-футболу в Савинцях!У Савинцях...
2 590 Охват/переглядів
2026-06-23 10:51
Повідомлення №2375
🏆 ФК «Балаклія» — переможці турніру з міні-футболу в Савинцях!У Савинцях відбувся відкритий турнір з міні-футболу, присвячений Дню Конституції України. Змагання об’єднали чотири команди та подарували вболівальникам яскраву та напружену боротьбу на футбольному майданчику У турнірі взяли участь: ФК «Балаклія», «Крем’янець» (м. Ізюм), ФК «Савинці» та ФК «Чистоводівка». Команда нашої громади — ФК «Балаклія» — впевнено пройшла турнірну дистанцію та здобула перемоги в усіх матчах.Результати ігор:• ФК «Балаклія» — ФК «Чистоводівка» — 6:2• ФК «Балаклія» — ФК «Савинці» — 5:4• ФК «Балаклія» — «Крем’янець» (м. Ізюм) — 4:1 🏆 За підсумками змагань наша команда посіла І місце та виборола золотий кубок Друге місце — «Крем’янець» (м. Ізюм), третє — ФК «Савинці», четверте — ФК «Чистоводівка».Окремо відзначено індивідуальне досягнення нашої команди: звання найкращого воротаря турніру отримав голкіпер ФК «Балаклія» Антон Стеценко, який неодноразово надійно діяв у воротах у відповідальні ігрові моменти.Вітаю спортсменів із перемогою, гідною грою та командною єдністю! Бажаю нових спортивних здобутків, здоров’я та подальших успіхів на благо нашої громади.Віталій Карабанов | начальник Балаклійської МВА