Джерело
Віцик | з Днем Народження тебе Мамо 😭💔.. ти так боялась не дожити до 40 і в 41...
2 530 Охват/переглядів
2025-12-14 12:38
Повідомлення №2810
з Днем Народження тебе Мамо 😭💔.. ти так боялась не дожити до 40 і в 41 тебе від нас забрали, памʼятаю, як ти Мамо при житті мені казала - « Мама вона завжди права, я от свою дуже рано втратила.вашу бабушку поховала - їй було лише 40 і тільки тоді я зрозуміла, що таке цінувати батьків. » цінуйте батьків, поки вони живі. памʼятайте, що Мама і Папа завжди праві і саме нам - дітям треба просити у них пробачення, навіть якщо десь вони не праві. на похованні, як зараз памʼятаю, як просив у них пробачення за всі свої гріхи і ставлення не ок до їх, а мене ніхто вже не чув. їх ховали, а я просив криком аби їх знову дістали з ями і відкрили труну. діставали, я трусив їх холодні тіла і просив пробачення - відповіді я чекаю досі. і так раз за разом їх діставали відкривали труну, поки мене просто не забрали з кладовища. з днем народження тебе Мамо 😭. сьогодні тобі було би 50, пробач Мам за все, за не ідеального іноді сина, за те, що не зберіг тебе 🙏.пробач. пробач.пробач.Мам дякую, що бережеш мене на війні! дякую.дякую.дякую.Мамо, дякую за те що приходиш мені у снах з настановами і порадами. і тоді в 17 коли Віка потрапила в лікарню з неврозом лицевого нерва ти сказала: не кидай її, а допомагай.і тоді в 17 в мій день народження об 2:00 ночі ти найперша, хто мене привітав.і тоді в 18 десь в 199 НЦ в неділю об 6:55 - Вітюня вставай, подивись на табло на плацу, за 5 хв у вас буде підйом.і тоді в 18 десь в 199 НЦ в день присяги - я на трибуні зачитую клятву, а ти з сумкою їжі і теплим одягом на інвалідному візку приїхала. і зараз час від часу - що ти десь в Італії на роботі і у тебе все добре. Мам, я досі памʼятаю твій номер на 217, що закінчується.Мам я тебе не підведу!обіцяю.обіцяю.обіцяю.вічна тобі памʼять, вічні слова пробачення, вічні слова подяки та вічна шана тобі Мамо.болить. люблю. скучаю. памʼятаю. 14.12.75/14.11.17🕯️..