Повідомлення telegram каналу - @vitalykoval8

Логотип телеграм спільноти - 🇺🇦 Віталій Коваль / Міністерство аграрної політики та продовольства України 2024-07-14

🇺🇦 Віталій Коваль / Міністерство аграрної політики та продовольства України

Кількість підписників:
92709
Фото:
10500 
Відео:
1250 
Посилання:
1650 
Категорія:
Політика
Опис:
Офіційний Telegram-канал Міністра аграрної політики та продовольства України

Канал 🇺🇦 Віталій Коваль / Фонд держмайна України - @vitalykoval8 - №14878

📌 33 успішні об’єкти приватизації. Частина четверта.
ч.1 | ч.2 | ч.3
Сьогодні презентуємо наступні сім об’єктів спецпроекту ФДМУ до Дня Незалежності України.
📍 Готель «Дніпро»
➡️ Приватизація активу, що розташований у центрі Києва, відбулася 15 липня 2020 року. Вартість лоту під час онлайн-аукціону зросла майже у 14 разів, зі стартових — 80,9 млн гривень до фінальних — 1,1 млрд гривень. За право власності на актив змагалися 29 учасників. Сьогодні «Дніпро» - чотирьохзірковий готель, який налічує 107 номерів різного типу. Свого часу тут зупинялися знаменитості з усього світу: Софі Лорен, Джина Лоллобриджида, Хуліо Іглесіас, Патрісія Каас, Джеймс Олдридж та інші.
📍 ДП «Укрспирт» (окреме майно в с.Борок на Львівщині)
➡️ Стартова вартість цього спиртового активу зросла у понад 5 разів до 66 млн грн. Сьогодні інвестор модернізував обладнання та провів реконструкцію будівель та споруд на більш як 230 млн гривень. Підприємство працює відповідно до вимог спеціальних регуляторних актів спиртової галузі та здійснює виробництво зернової барди DDGS.

📍 Львівський ювелірний завод
➡️ Завод приватизували у вересні 2022 року уже під час воєнного стану. Актив став останнім державним ювелірним заводом. Вартість об’єкту зросла на 40 млн гривень і сягнула 185 млн гривень.
📍 Дунаєвецький комбінат хлібопродуктів
➡️ Навесні 2021 року підприємство приватизували за 227 млн гривень, ціна від стартової зросла на 40 млн гривень. Новий власник активно модернізує придбаний об’єкт і планує розширювати можливості комбінату. Інвесторові вже вдалося побудувати новий автоприйом, сушарки, будівлю відгрузки зерна у вагони з автоматичною вагою тощо.
📍 Акціонерне товариство «Київпассервіс» (99,9% акцій)
➡️ Об’єкт приватизували у березні 2020 року, вартість активу у ході конкуренції зросла на 35 млн гривень і склала 231 млн грн. Вже наступного року інвестори показали результат — продемонстрували сучасний транспортний вузол. У приміщенні є все необхідне. Власники облаштували інклюзивну інфраструктуру та готель. Крім того, розробили спеціальний сервіс з продажу квитків. Приватизація активу стала також поштовхом для реконструкції автовокзалу на Деміївській площі у столиці.
📍 Радивилівський комбінат хлібопродуктів
➡️ Торги з приватизації активу відбулися у серпні 2021 року, вартість об’єкта зросла на понад 35 млн гривень і склала 176,4 млн грн. Сьогодні комбінат не лише працює, а й активно модернізує промислову базу. А також власники закуповують все необхідне обладнання, аби не зупиняти роботу під час вимкнень електроенергії.
📍 Рівнеторф
➡️ Підприємство приватизоване під час війни. Зі стартової 47,1 млн грн ціна зросла до переможної 205 млн грн. За право власності на актив змагалися 12 учасників. Рівнеторф спеціалізується на виробництві торф'яних напівбрикетів, а також паливного фрезерного торфу для компостів. Обсяги виробництва — 60-80 тис тонн брикетів на рік. Сьогодні новий власник інвестує і розвиває підприємство, сплачує податки і створює нові робочі місця.
Далі буде…
Зображення до поточного посту у каналі "🇺🇦 Віталій Коваль / Фонд держмайна України" - @vitalykoval8
10900
24-08-22 14:00