Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Кличко
Додано 06 вер 2021

Віталій Кличко

@vitaliy_klitschko
Кількість підписників: 185 565
Фото: 3,290
Відео: 580
Посилання: 776
Опис:
Про #твійкиїв і його мера

👥 Кількість підписників

185 565
Середній/День:: -24
Середній/Тиждень:: -161
Середній/Місяць:: +2571

👁️ Середній перегляд на повідомлення

119 787
Середній/День:: 149,000
Середній/Тиждень:: 127,614
ERR: 64.55%

📊 Кількість повідомлень на день

2.4
Останній день: 1
Середнє за тиждень: 1.4
Середнє за день: 2.4

Історія змін лого

Історія зміни статуса

Офіційно підтверджена 2024-06-17
Офіційно не підтверджена 2024-06-16
Офіційно підтверджена 2024-06-15
Офіційно не підтверджена 2024-06-14
Офіційно підтверджена 2023-03-13
Офіційно не підтверджена 2023-03-02
Офіційно підтверджена 2023-03-01
Офіційно не підтверджена 2023-02-28
Офіційно підтверджена 2023-02-27
Офіційно не підтверджена 2023-02-25
Офіційно підтверджена 2022-12-21
Офіційно не підтверджена 2022-12-13
Офіційно підтверджена 2022-08-20
Офіційно не підтверджена 2022-08-17
Офіційно підтверджена 2022-08-16
Офіційно не підтверджена 2022-08-15
Офіційно підтверджена 2022-08-14
Офіційно не підтверджена 2022-08-12
Офіційно підтверджена 2022-08-05
Офіційно не підтверджена 2022-08-04
Офіційно підтверджена 2022-05-28
Офіційно не підтверджена 2022-05-25

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 190,500 22-12-23 11:26
Столиця збільшує кількість пунктів обігріву, що оснащені генераторами та іншим необхідним обладнанням. 52 нових пункти, де люди можуть зігрітись, підзарядити гаджети, отримати актуальну інформацію у випадку тривалої відсутності електроенергії та тепла в їх домівках, ми відкрили у Голосіївському, Дніпровському, Оболонському та Святошинському районах. Загалом тепер функціонують 532 пункти обігріву, які підготувало місто (з них 50 - облаштовані палатки ДСНС). Також долучається бізнес - додатково працюють ще понад 100 пунктів, які забезпечують підприємці. Київ не припиняє розширювати мережу пунктів обігріву в усіх районах міста на випадок тривалого відключення світла. Ситуація з дефіцитом електроенергії залишається дуже складною по всій країні. Днями ми отримали гуманітарну допомогу від міста Рига - 49 генераторів та теплові гармати, що, зокрема, пішли на дооснащення пунктів обігріву. А також отримали 9 потужних генераторів від данського міста-побратима Києва Оденсе. Їх встановимо в котельнях столиці.З інформацією, де знаходяться пункти обігріву можна ознайомитися на мапі👇
👁 401,700 22-11-27 14:37
Друзі! Щодо теми, якій надали вже політичного забарвлення, - пункти обігріву.Я вже говорив, але повторю: в Києві облаштовані та працюють понад 430 пунктів обігріву. Ми готуємо на випадок надзвичайної ситуації оперативно розгорнути ще понад 100 пунктів. Місто забезпечило понад 400 генераторів для роботи цих пунктів. Ще близько 100 генераторів надали волонтери та благодійні організації.Також незабаром місто отримає 12 пересувних модульних котелень, які замовило спеціально під пункти обігріву.Я не хочу, особливо в нинішній ситуації, вступати в політичні баталії. Це безглуздо. Мені є чим займатися.Та зазначу, що маніпулювати не треба! Оскільки дивним виглядає: коли вчора я їздив перевіряв роботу пунктів, зустрічаю народних депутатів від партії влади. І вони в приватній розмові мені говорять, що всі пункти, де вони побували, відкриті і працюють. А потім постять якісь незрозумілі фото.Це виглядає, м’яко кажучи, негарно. Як для українців, так і для наших іноземних партнерів.Сьогодні, коли всі повинні працювати спільно, починаються якісь політичні танці.Ми робимо в Києві все, що можемо, для життєзабезпечення столиці, для комфорту її мешканців. В складних умовах. І щоб не відбувалося, продовжимо це робити!Слава Києву! Слава Україні!