Джерело
Віталій Гомон. Думки та враження | Цьогоріч ми вирішили продовжити добру традицію приносити різдвяні пісн...
1 170 Охват/переглядів
2026-01-07 21:15
Повідомлення №519
Цьогоріч ми вирішили продовжити добру традицію приносити різдвяні пісні у кожну палату. Щоправда, менш масштабно, ніж минулого року — підлаштовуємося під обставини і потреби суспільства. Ми помітили, що форма концерту не користується особливою популярністю серед поранених, тому зосередились на відвідинах палат. Так можна ближче комунікувати з хлопцями, і розповісти про значущість народження Христа більшій кількості людей. Оскільки палат багато, а тих, хто готовий служити, небагато, ми розділили це на кілька днів: субота, понеділок і вівторок. Одного вечора з нами відвідували палати Андрій і Аренда Василенки — саме вони уже кілька років поспіль виділяють подарунки для військових від пекарні 21.3 (яка відома тим, що створює робочі місця для людей із порушенням інтелектуального розвитку). Ми їм дуже вдячні за таку ініціативу! 25 грудня о 15:00 ми таки зробили невеликий концерт в холі лікарні. Також була доступна зона кенді-бару, де можна було випити кави чи чаю і пригоститися тістечком чи печивом ручної роботи. Цей концерт відзначився форс-мажором: на початку заходу впав стіл із солодощами. Однак, наша команда швиденько реабілітувалася — усе зібрали і виставили запасну випічку. Тому навіть такий казус не зіпсував свята. Вдячні Богові за таку можливість служити пораненим військовим. Ми продовжуємо щотижня відвідувати тих, з ким познайомились на концерті/у палатах. Моліться за це служіння.