Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Віталій Чепинога
Додано 14 лип 2024

Віталій Чепинога

@vitaliichepynoga
Кількість підписників: 2 334
Фото: 569
Відео: 16
Посилання: 3,930
Опис:
Дзеркало фейсбук-аккаунта Віталія Чепиноги. Всі пости без видалення та цензури.
Джерело

Віталій Чепинога | За шо я люблю веганську кухню? - За креативность, непрогнозіруємость і...

Логотип телеграм спільноти - Віталій Чепинога Віталій Чепинога @vitaliichepynoga
1 100 Охват/переглядів 2024-07-28 07:20 Повідомлення №2074
За шо я люблю веганську кухню? - За креативность, непрогнозіруємость і неожиданность!!! Фантазії там непочатий край… Сьогодні, к прімєру, зустрівся мені рецепт “веганскіх утрєнніх жаворонков”… З горіхів, овсянки і мигдального молока з висівками… Смішно? – Конєшно смішно… Зато всі жаворонки цілі. І утрєнні і вечірні… А це вже не мало… Хай природа отдиха…Бо якщо б вам справді хотілося утрінніх жаворонков, то це треба було б ще його найти, а потом стоять, дивиться на дерево і думать: якби тебе, сука, поймать? Лассо якесь нужне, приманка... - А овсянку ловить не треба, вона просто в шухляді стоїть...Якщо в обичній кухні ви, допустім, болєє-мєнєє представляєте, шо у вас получиться в результаті кулінарного таїнства, то у веганській – ніфіга подобного… І це вполнє нормально і хорошо…Напрімєр, якщо ви не веган і вам ні з того ні з сього хочеться рибних каклєт, то шо ви першим дєлом купите? – Правильно! Риби! - Все це скучно, тоскліво і прогнозіруємо… А от якщо вам хочеться рибних каклєт і ви - веган, то вам треба купить не риби, а - кукурузи, цибулі, кабачків, квасолі і ше якоїсь хрєні на собственний вкус… Можна лози дікорастущєй, кропиви обичної степової чи верби усушенної… Хоч і це навіть на гарантірує вам жодного результату… Та й не главне це… Тут сам процесс – намбе ван…Зато кожен день в качестві компенсації вас жде своєобразний сувенір… Наприклад, напекли ви якоїсь веганської хрєні, попробували і тільки потом рішили: О! Це буде веганський “київський торт”… Хотя готували ви, собственно говоря, кров’янку з вкусом райських яблучок, єслі чесно… Але так ше краще… Райські яблука з вкусом кров’янки неодмінно получаться в слєдующій раз… Наприклад, коли будете готовить веганську халву з моченої редьки з запахом одінокого сома…Ну, ринок веганської їди не стоїть на місті… Він іде вперед широченими шагами. В Каліфорнії зараз на першому місці, напрімєр, обичне сорго… І ще ряска… Кажуть, супер-фуд… Сорго - це така херня, з якої в Середній Наддніпрянщині в’яжуть віники. Що таке ряска – більшість з вас і так знає…Це такі болотні міні-дерева… Я планірую влітку одкрить на Черкащині супер-гіпер-модний веганський ресторан… Блюда тільки два: сорго і ряска… Запускаєте клієнта в город, вручаєте йому необглоданий віник з остатками сорга і запрошуєте до копанки (болота)… Там літом тієї ряски – як собак нерізаних… Хай там, значить, клієнт плаває і угощається… СПА таке... Раз в час приходите, берете гроші за сеанс і кажете: Бон апеті! Продлєвать будем?#шедеври👉 Більше шедеврівВіталій Чепинога | Підписатися