Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вісті Економіки
Додано 14 лип 2024

Вісті Економіки

@vistieconomiky
Кількість підписників: 5 666
Фото: 1,020
Відео: 44
Посилання: 1,510
Опис:
Економіст-дослідник. Пишу про економіку і не тільки Я на Монобазі: https://base.monobank.ua/CVXVyLgMYV8b43 Я в Patreon: http://patreon.com/vistiekonomiky Я в Youtube: https://youtube.com/@vistieconomiky?si=hojqNdr-i Для зв'язку: @vistieconomiky_bot
Джерело

Вісті Економіки | От всі рофлять з ідеї оподатковувати екофлоу, а насправді пан Вахітов ...

Логотип телеграм спільноти - Вісті Економіки Вісті Економіки @vistieconomiky
2 590 Охват/переглядів 2026-02-09 09:47 Повідомлення №3293
От всі рофлять з ідеї оподатковувати екофлоу, а насправді пан Вахітов зачепив ціваву тему.Історично, ще в пізньому середньовіччі і ранній новий час центральна королівська влада оподатковувала в першу чергу те, що можна було легко оподаткувати.Наприклад, в Речі Посполитій і Московському царстві були супервисокі податки на сіль, оскільки всі знали де копальні в яких та сіль добувається і з власників було легко і приємно трясти гроші, замість того щоб бігати і пробувати оподаткувати земельні наділи.Відомо, що в 16-17 століттях в РП був податок на ставок, оскільки як тільки заїжджаєш в село, то одразу видно, що в ньому є ставок. Ану, сільпух, швидко плати пану шляхтичу за той ставочок!Так само і екофлоу — влада знає, що нарід самово споживає екофлоу і електрику з екофлоу. Потрібно просто:1️⃣ Встановити додатковий податок з продажів екофлоу2️⃣ Встановити регулярний платіж за користування екофлоу державіТак проведемо фіскалізацію і назбираєм гроші в бюджет. Ура ура ура!📈 Вісті Економіки👉  Підписатись 👈📱 Вісті на Patreon📱 Вісті в YouTube