Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вісник
Додано 06 січ 2025

Вісник

@visnik_lubny
Кількість підписників: 264
Фото: 3,730
Відео: 262
Посилання: 1,030
Опис:
Ділова інформація, яка рухає світ
Джерело

Вісник | ПРО СКАНДАЛ В ЛУБНАХЯк відомо, 24 лютого спортивна зала ДЮСШ Лубенсько...

Логотип телеграм спільноти - Вісник Вісник @visnik_lubny
134 Охват/переглядів 2025-03-07 11:22 Повідомлення №3755
    ПРО СКАНДАЛ В ЛУБНАХЯк відомо, 24 лютого спортивна зала ДЮСШ Лубенської ТГ стала місцем проведення фінального етапу районних змагань «Пліч-о-пліч Всеукраїнської шкільної ліги» з футзалу (юнаки 9-11 класів) 2024-2025 навчальних років під гаслом «Ми – переможемо!». У фіналі вели боротьбу шість футзальних команд. І переможцем стала лубенська команда з Академічного ліцею ім. братів Шеметів, справедливо здолавши у головному фіналі представників Оржиці з рахунком 3:2. Але все не так пройшло, як гадалося. За рахунку 3:1 на користь лубенців тренер оржиччан Арсен Андріяка у грубій формі і нецензурною лайкою при дітях висловив свої незадоволення діями головного судді змагань Юрія Юрченка, який все це нам розповів, погрожуючи йому фізичної розправою. За це він отримав червону картку і був справедливо вилучений з тренерської зони. Але на цьому все не закінчилося – після матчу вищезгаданий тренер і представник команди Владислав Погрібний прагнули витягти арбітра на вулицю для застосування фізичної сили, а один з  оржицьких гравців (не будемо називати різвище), навіть, вдарив у груди суддю. Після цього гості, представники ОЗ «Оржицька школа І-ІІІ ступенів ім. Івана Франка», не зупинилися і у роздягальні-вчительській ДЮСШ зламали три стільці, один стіл, вказівку і спеціально залишили багато сміття. Отже, головний суддя змагань Юрій Юрченко, не може так просто залишити осторонь цей прикрий інцидент і буде звертатися до правоохоронних органів. До речі, це не перші вже прояви безкультурної поведінки оржицьких, так званих, «спортсменів» на змаганнях різних видів спорту. Невже так могло статися на президентських змаганнях і хто за це буде відповідати?!. І куди ж дивиться за своїми «героями» управління освіти Оржицької ТГ?!Юрій КЛИМЧЕНКО, кореспондент «Вісника»