Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Virsh.ua
Додано 14 лип 2024

Virsh.ua

@virshukra
Кількість підписників: 5 184
Фото: 66
Відео: 3
Посилання: 12
Опис:
Кращі вірші українських поетів. Сучасна поезія та література.🇺🇦 Звʼязок @ua_virsh

👥 Кількість підписників

5 184
Середній/День:: -3
Середній/Тиждень:: -14
Середній/Місяць:: -79

📊 Кількість повідомлень на день

0.1
Останній день: 0
Середнє за тиждень: 0.1
Середнє за день: 0.1

Історія зміни статуса

Офіційно не підтверджена 2024-07-14

Стіна

Статистика telegram каналу

👁 1,890 26-05-23 09:09
Хто ж такі Герої? Це незламні люди…Де ж вони? Дивися! Вони з нами всюди –Прапори здіймаються до самого небаІ за кожним прапором справжнє серце лева.Наміри, бажання, мрії та ідеїКожен з них так прагнув про сади вишневі,Про кохання справжнє, про квітучу долю,Україну сильну, про свободу й волю.Посмішку матусі, а не її сльозиПоцілунок дівчини та травневі грози,Зустрічі із друзями та походи в гори,Хвилі океану та безмежне море.Задуми та плани, думки та проєктиПро щасливі миті та щемкі моменти,Про родинні кола, обміни думкамиНа вечірню зірку співи під гітару.Хтось побудувати мріяв дім просторийПосадити дерево у затишний дворик,Гойдалку поставити для дітей майбутніхТа сім’ю створити й жити у любові.Вчителі, спортсмени, тренери й поети,Лікарі, юристи, фахівці й естети,Музиканти, техніки, водії й акториМають серце лева – всі вони Герої.Мужність їм синонім, мудрість їх чеснота,Вчинки їх для блага цілого народу.Вища справедливість – ви нації спасіння,Честь і слава в пам’яті живого покоління.©Анна Кондель23 травня 2026
👁 1,790 26-05-04 12:31
Коли зострівся я з тобою,В маї вечірньою добою,Ми щиро, дружно привітались,Немов давно з тобою знались!..Ми по горі собі ходилиІ довго, палко говорили,На бій за край свій лаштувались.Давно вже в полі звечоріло,Одна лиш хмарка червоніла,Жита похнюплено гойдались,І тихо, боязно шептались,Про давні війни та могили,Що волю нашу схоронили,І жнив в зітханні сподівались.Попід горою, по долині,Гриміли співи солов'їні,І верби товпились юрбою,І колихались над водоюВ туман сповиті, мов примариІ наповняли серце чаром,А душу смутком і журбою.Твої слова, як спів летіли,Як перші квіти шепотілиЙ на серце стомлене жагоюСпадали чистою росою.Як пітьма оченьки глибокіСвітили в серце одинокеЖиттям дівочним і красою.І говорила, що Україну полюбилаПовстать за неї помінила.Твій гомін був не плач рабині,А клич війни і спів гордині,В очах не ніжність голубиці,Громові грали блискавиці,Що б'ють, руйнують всі твердині.Благословен святий мій краю,Ми під дверима щастя й раю -Подумав я - і в п'янім шаліВклонивсь дівчині ідеалуІ в честь твою воздвигнув храмиКадив пахущі фіміамиІ біля ніг твоїх складав журбу й печалі....Михайло Гаврилко