Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Прекрасні Вірші🌸
Додано 06 гру 2025

Прекрасні Вірші🌸

@virshi_Lilia
Кількість підписників: 744
Фото: 2
Посилання: 481
Опис:
Читаю вірші на Ютуб Роблю взаємну рекламу @lili4ka_25
Джерело

Прекрасні Вірші🌸 | В'їзд Христа в Єрусалим...Земна дорога йшла вже до кінця,А починалася ...

Логотип телеграм спільноти - Прекрасні Вірші🌸 Прекрасні Вірші🌸 @virshi_Lilia
540 Охват/переглядів 2026-03-28 13:46 Повідомлення №1338
В'їзд Христа в Єрусалим...Земна дорога йшла вже до кінця,А починалася вона із ясел:Там, згідно волі Господа Отця,Вночі з'явилося жаданне Щастя.У небі хор співав, а на земліПо-різному ділили люди диво:Одні раділи, що настане мир,Від страху стали інші нещасливі.Події за подіями і осьІсус вже вийшов на месійну працю,Вчив, лікував,зціляв, прощав Христос,Життя людське міняв завжди на краще.Були у Нього друзі й вороги,Втім, дивного не має тут нічого,Бо й серед нас завжди були такі,Хто любить і хто ворогує з Богом.Три роки праці за плечима вже,Йде до завершення земна стежина,А серце любить грішників без меж,А в серці спрага принести спасіння.І щоб пророцтва виконалися всі,Ісус Христос йде до Єрусалиму,Не пішки йде, а їде на осліІ плаче, дивлячись на міцні стіни.Кидають віття пальмове до ніг,Кричать:"Осанна" і дорослі й діти,Та проливає Він потоки слізІ славою не тішиться Спаситель.Ще кілька днів і крикнуть:"розіпни",І людства гріх впаде тоді на Нього...Йде до завершення Ісуса шлях земний,Бо план такий задуманий був Богом.Спасителю, з Тобою ми не йшлиІ віти з пальм до ніг ми не кидали,Але Твоє спасіння прийняли,Були ми ворогами, друзі стали.І згадуючи в'їзд в Єрусалим,Співаємо"осанну" стоголосу,Достойний поклоніння Ти одинІ щиро ми Тобі його приносим.Автор Н. Берчук😊СЛУХАТИ НА ЮТУБ ⤵️https://youtu.be/1EUSjWKgDAY