Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - коклети на сковорідці | #УкрТґ
Додано 31 жов 2021

коклети на сковорідці | #УкрТґ

@viomeme
Кількість підписників: 586
Фото: 22,800
Відео: 1,980
Посилання: 4,750
Опис:
меми новини та фемінізм мамин агрегатор адмінка вивчає зорезнавство учасниця sage community @sage_memes
Джерело

коклети на сковорідці | #УкрТґ | Друзі, ви напевно пам'ятаєте, що півтора тижні тому від обстрілів пост...

Логотип телеграм спільноти - коклети н🎄 сковорідці | #УкрТґ коклети на сковорідці | #УкрТґ @viomeme
126 Охват/переглядів 2026-01-23 14:50 Повідомлення №34988
🔭 💔 Друзі, ви напевно пам'ятаєте, що півтора тижні тому від обстрілів постраждала Одеська астрономічна обсерваторія. В результаті цього було вибито чи безповоротно пошкоджено ~60% вікон та металопластикових дверей, постраждали деякі стіни, дахи та стелі. Усі 29 вікон механічної майстерні тепер залишилися без скла. Сильних руйнувань зазнав павільйон історичного меридіанного круга.Збудована у 1871 році, обсерваторія пережила вже дві світові війни. Тепер оце...На жаль, Одеський національний університет, до якого юридично відноситься обсерваторія, не має змоги фінансувати її відновлення. Відтак, всі надія — на небайдужих закоханих в астрономію людей, для яких важливий розвиток науки та її популяризація в Україні.Збір організовано на рахунок ГО «Українська астрономічна асоціація» — професіональної спілки астрономів України. Кожен ваш внесок — важливий. Саме завдяки ВАМ обсерваторію вдасться зберегти для наступних поколінь астрофізиків. 🔭 Найменування отримувача: ГО УКРАЇНСЬКА АСТРОНОМІЧНА АСОЦІАЦІЯ Код ЄДРПОУ: 14288097 Рахунок отримувача: UA123052990000026006036209593 в АТ КБ "ПРИВАТБАНК"Призначення платежу: Благодійний внесок на відновлення Одеської астрономічної обсерваторії, пошкодженої внаслідок військових дій. Деталі можна уточнити отут.Там же, до речі, написав і Осман Шахруханов, який проживає на території обсерваторії, і свого часу водив екскурсії та читав лекції (дехто з вас його точно знає):Під час вибуху я спав у своїй кімнаті. Прокинувся від вибуху весь у осколках скла та штукатурці. Мій будинок постраждав не сильно, тріщини у стінах, вибиті вікна, по даху не радикально. У підвал я вже пішов після третього вибуху. Добре, що інтерферометр не постраждав, тільки підвіску перекосило. Будемо вдячні за поширення.Всесвіт у кишені | FB | Twitter (X)