Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - коклети на сковорідці | #УкрТґ
Додано 31 жов 2021

коклети на сковорідці | #УкрТґ

@viomeme
Кількість підписників: 586
Фото: 22,800
Відео: 1,980
Посилання: 4,750
Опис:
меми новини та фемінізм мамин агрегатор адмінка вивчає зорезнавство учасниця sage community @sage_memes
Джерело

коклети на сковорідці | #УкрТґ | Мені насправді дуже шкода протестувальників в Ірані (по-перше, протест...

Логотип телеграм спільноти - коклети н🎄 сковорідці | #УкрТґ коклети на сковорідці | #УкрТґ @viomeme
163 Охват/переглядів 2026-01-19 18:15 Повідомлення №34974
Мені насправді дуже шкода протестувальників в Ірані (по-перше, протестують вочевидь не ті, хто підтримує виробників шахедів, які в нас летять; по-друге, вони є прикладом того, що і в тоталітарній державі з правителем-старим-уйобком люди можуть таки мати гідність і намагатися його скинути, навіть усвідомлюючи, що йдуть на смерть). Але зважаючи на те, що на Землі нині купа ongoing пиздеців, на цей пиздець у "цивілізованого світу" вже не вистачає ресурсу, крім як чергового вираження занепокоєння. А тим часом, якщо без втручання ззовні в Ірані переб'ють активну протестну молодь і умовну опозицію, Захід лишиться на роки без потенційних прибічників і союзників там. Тобто допомогти Ірану зараз скинути релігійного маразматика дорівнювало би мати в близькому майбутньому західноорієнтовану країну. Але вони знову ніхуя не зроблять, крім як попиздіти занепокоєно в ООН, і як результат, в майбутньому витратять неспівставно більше сил, грошів та життів, воюючи в тій чи іншій формі з радикально-ісламським Іраном.