Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фіалки 🌺 - квіти щастя!
Додано 14 лип 2024

Фіалки 🌺 - квіти щастя!

@violetshouse
Кількість підписників: 2 198
Фото: 9,400
Відео: 2,170
Посилання: 44
Опис:
Затишний фіалковий куточок від @oksana_stadnikova: авторські поради та лайфхаки по вирощуванню та догляду, найкращі сорти, тепле спілкування. Співробітництво та реклама: @andrii_stadnikov Фиалкин дом Украина Violet's house Ukraine
Джерело

Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Друзі,я дуже стараюсь тактовно писати вам в приватних та пояснювати,що...

Логотип телеграм спільноти - Фіалки 🌺 - квіти щастя! Фіалки 🌺 - квіти щастя! @violetshouse
486 Охват/переглядів 2026-02-24 15:24 Повідомлення №14851
Друзі,я дуже стараюсь тактовно писати вам в приватних та пояснювати,що фіалка любе тепло і взимку не можлива їх відправка!!! Таке відчуття, що Ви думаєте, що я просто не хочу вам їх відправити😀. В усіх соц мережах одні і ті ж запитання,а у мене от такі очі👀👀👀От ви просто вдумайтесь, вам прийде в голову на ніч, а то й не одну виставити свої рослини зараз в неопалюване приміщення,яке не опалювалось ніколи? (Це машина Нової пошти).Що з них буде? Та нічого хорошого. Я звичайно терпляча,але вже і у мене нерви здають. Чи ви температуру на термометрі не дивитесь? Не можна при низькій температурі утеплити те,що не виділяє тепла. Хто з нас двох буде винний, якщо ви отримаєте померзлі рослини, вгадайте? Навіть в квітні я відправляю і хвилююсь, щоб десь на шляху не змінилась температура, бо я ж не в змозі продивитись та знати весь шлях посилки. Береться температура у мене і у вас.Зима це якесь випробовування для психіки😅, невже за 7 місяців сезону не встигнете?Так, в минулому році були віконця тепла достатнього для пересилок і я,і інші відправляли. Але ж ця зима ну дуже холодна. У нас сніг сьогодні йшов. І я вже забула,коли його не було😀