Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Фіалки 🌺 - квіти щастя!
Додано 14 лип 2024

Фіалки 🌺 - квіти щастя!

@violetshouse
Кількість підписників: 2 198
Фото: 9,420
Відео: 2,170
Посилання: 44
Опис:
Затишний фіалковий куточок від @oksana_stadnikova: авторські поради та лайфхаки по вирощуванню та догляду, найкращі сорти, тепле спілкування. Співробітництво та реклама: @andrii_stadnikov Фиалкин дом Украина Violet's house Ukraine
Джерело

Фіалки 🌺 - квіти щастя! | Друзі, хочу Вам 1000005 раз 😀 наголосити про важливість ❗вхідних оброб...

Логотип телеграм спільноти - Фіалки 🌺 - квіти щастя! Фіалки 🌺 - квіти щастя! @violetshouse
919 Охват/переглядів 2025-06-03 10:35 Повідомлення №12428
Друзі, хочу Вам 1000005 раз 😀 наголосити про важливість вхідних обробок при купівлі новеньких квітів.Особливо зараз, в спеку.Що це, та як їх робити? Вірніше поділюсь, як їх роблю я.Вхідна обробка - це обробка препаратами від шкідників всіх новеньких квітів, які з'явились у Вас вдома. Навіщо це робити? Тому що легше обробити декілька рослинок, ніж потім обробляти всі. Зазвичай ми їх купуємо або в магазинах, або у людей, у яких великі колекції. Шкідник дуже маленький, деяких можна помітити тільки тоді, коли зараження вже значне. Наприклад борошнистого червеця можна помітити тільки при пересадці, якщо рослина в горщику. І тільки коли зараження вже значне, то можна помітити його на стволику фіалочки (вид як ніби біла вата на ньому). Тріпс та кліщ ті взагалі дуже мілкі. Коли колекція велика і рослин багато, то не завжди можна когось непрошеного помітити одразу. Про рослини з магазину я взагалі мовчу 😃Тому легше обробити 1,2,5 рослин, ніж потім всіх. Я обробляю по схемі як від тріпса.Це сама сильна обробка і вона вб'є і тріпса, і кліща і червеця, якщо вони раптом там є. Я до 1 обробки новеньких навіть в будинок не заношу. 😃Якщо рослини Ви купили в грунті, то 1 обробка полив розчином Актари по ледь вологому грунту. Пачка 1,4 г на літр теплої води (важлива саме така доза). Якщо температура вище 25 градусів, то через 3 дні друга обробка препапатом Актоцид. Якщо нижче 25 градусів, то через 4-5 днів. Розчин робимо по інструкції (обробка від тріпса). Бризкаємо по листю з усіх сторін. Актоцид шикарний препарат, не шкідливий для людей, тварин, та працює на всі 200%Третя обробка така ж сама, як і друга. Все. Тільки після цього новеньких можна заносити до решти квітів. Якщо Ви придбали сорти свіжозрізом то  3 обробки Актоцидом . 1 раз просто купаєте їх в розчині, опускаєте секунд на 5, через 3-5 днів бризкаєте їх (на той час вони ж вже посаджені) і, потім ще раз через стільки ж днів. Всі оброблені рослини до повного обсихання листя стоять в темному, теплому місці. Повторю, всіх новеньких можна заносити в кімнату до інших рослин тільки після повної обробки.Так роблю я 😃, а як будет робити Ви, це тільки ваш вибір. 😉Кому потрібні препарати, пишіть мені в приватні.Ну і не забувайте, що шкідник може залетіти в приміщення, заїхати на комусь або чомусь. Тому аптечку треба мати під рукою.