Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 5 вимір
Додано 06 січ 2025

5 вимір

@vimir5
Кількість підписників: 3 355
Фото: 275
Відео: 56
Посилання: 281
Опис:
Канал для людей що прагнуть розвиватися, пізнавати себе та світ.
Джерело

5 вимір | ЧОМУ ВОДА СМАКУ НЕ МАЄ❓Було це так давно, що вже й найстаріші дуби не ...

Логотип телеграм спільноти - 5 вимір 5 вимір @vimir5
807 Охват/переглядів 2026-06-18 20:35 Повідомлення №903
🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊🌊ЧОМУ ВОДА СМАКУ НЕ МАЄБуло це так давно, що вже й найстаріші дуби не пам'ятають. У ті прадавні часи вода на землі мала свій смак. Та такий сильний і виразний, що всяк, хто пив її, одразу відчував щось своє.Якось зібралося біля великого чистого джерела все живе, і пішла між ними велика суперечка.– Вода має бути солодкою, як липовий мед! – гудів ведмідь. – Щоб пив її, і на серці радісно ставало!– Ні, хай буде кислою, як лісова журавлина! – щебетали птахи. – Щоб у літню спеку бадьорила і крила піднімала!А старий знахар, спираючись на костур, хитав головою і своє казав:– Вода мусить бути гіркою, як цілющий полин. Бо тільки гірке виганяє хвороби й дає справжнє здоров'я!Сперечалися вони, ледве не до бійки дійшло. Кожен хотів, щоб джерело тільки його примху тішило, тільки його правду слухало. Почула те Вода. Закрутилася виром, зітхнула з самих надр земних і тяжко зажурилася. Вона ж бо всіх любила однаково – і звірину дику, і пташку малу, і людину. Як же їй поділитися так, щоб нікого не обділити?Думала Вода, думала та й прийняла велике рішення. Скинула з себе всю солодкість, усю гіркоту й кислинку, віддала їх травам, ягодам та квітам. А сама стала чистою, прозорою і зовсім-зовсім без смаку. Вирішила вона відмовитися від власної вдачі, аби стати для всіх.Прийшли наступного ранку всі до джерела, напилися – і стихли. Не солодка вона тепер, не кисла і не гірка. Але така жива, свіжа й прохолодна, що вгамувала і ведмежу спрагу, і пташину втому, і людську слабкість. Нічого кращого в цілім світі їм було не треба.Відтоді вода свого смаку не має. Але кажуть мудрі люди, що вона має глибоку пам'ять. Кожну живу душу, якій пішла на користь, вона пам'ятає і береже у своїх тихих хвилях. І коли ти п'єш її щиро, коли вона втамовує твою найбільшу спрагу, то в найпростішій, найчистішій краплі можна відчути всю любов світу, яка смачніша за будь-який мед.Автор: український народ Картинка: Т. Івна⚠️Корисні посилання:1⃣.Відео про те, як правильно пити воду:https://youtu.be/eRT71RoXopk2⃣.Шунгіт для створення цілющої водички у себе вдома:https://sofiablank.com/shunhit-polirovanyi-premium-yakist/3⃣.Мінерали для живої води:https://sofiablank.com/zheody/724/