Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 5 вимір
Додано 06 січ 2025

5 вимір

@vimir5
Кількість підписників: 3 355
Фото: 275
Відео: 56
Посилання: 281
Опис:
Канал для людей що прагнуть розвиватися, пізнавати себе та світ.
Джерело

5 вимір | Ці сяючі привабливі цяточки у воді насправді очі алігаторів. На які ду...

Логотип телеграм спільноти - 5 вимір 5 вимір @vimir5
2 730 Охват/переглядів 2026-03-14 13:42 Повідомлення №841
Ці сяючі привабливі цяточки у воді насправді очі алігаторів. На які думки наштовхує дане фото?Не все те золото, що блищить і нажаль дуже багато душ стають жертвами привабливо-оманливих пропозицій навчитись виходити на зв'язок та контактувати з іншими цивілізаціями, де насправді "псевдо-гуру" прив'язують довірливих людей до темних сутностей, які розповідають їм часткову правду про недалекі події, а натомість "їдять" енергетичний потенціал легковірної людини, яка потрапила до такої пастки. Будьте пильні у своєму бажанні швидко отримати результат та почати спілкуватися з самим Богом, Ісусом, святими, іншими цивілізаціями, тощо. Людина повинна розвиватися поступово крок за кроком і заслужити духовні плоди, а не отримати їх нашвидкоруч навіть не вдаривши "палець об палець". Те що дають швидко і одразу частіше за все буває пасткою, яку ловці душ вміло використовують, а темні сутності близьких вимірів до нашого, провідниками яких є такі "гуру" дуже полюбляють з'їдати чисту енергію людини, яку завели у пастку. Вища Ієрархія Світла ніколи нікому не нав'язується(такі контакти не бувають щоденними та частими по типу "як у туалет сходити"- коли захотіли тоді і поговорили) і треба ще заслужити щоб з вами захотіли встановити контакт, проте темні ієрархи, чорні сутності, привиди та полтергейсти охоче лізуть на контакт самі - і вдень і вночі(особливо вночі), видаючи себе хоч за Ісуса, Марію, святих, за того з ким ви надто сильно бажаєте вступити в контакт.Не очікуйте швидких результатів, коли йдете правильним шляхом, майте терпіння, адже є навіть такий вираз " широка і легка дорога у хибного шляху, а у праведного- складна і вузенька".Всім бажаю духовного розвитку- благосного, поступового, тихого та мудрого шляху сходинками до Бога.З любов'ю ❤️Ваш 5Вимір та Яна Стаценко