Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - 5 вимір
Додано 06 січ 2025

5 вимір

@vimir5
Кількість підписників: 3 355
Фото: 277
Відео: 56
Посилання: 283
Опис:
Канал для людей що прагнуть розвиватися, пізнавати себе та світ.
Джерело

5 вимір | З Великоднем вас, це велике Ведичне свято слов'янського  народу, яке с...

Логотип телеграм спільноти - 5 вимір 5 вимір @vimir5
3 400 Охват/переглядів 2025-04-20 06:54 Повідомлення №548
🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞🌞 З Великоднем вас, це велике Ведичне свято слов'янського  народу, яке символізує перемогу Світла над Темрявою, коли Бог(розумій як Ієрарх Світла)  Даждьбог знищив одну з Лун та оплоти Кощеїв(сил зла, чорних ієрархів) на ній, які хотіли захопити землю. Тому ж і з'явилася традиція фарбувати крашанки і битися яйцями, що якраз і символізує розкол Луни і перемогу добра. Цьому святу вже 110 тисяч років, про що це каже, а каже це про те, що воно аж ніяк з Христом(Радоміром) не пов'язане, хоча дійсно в 1086 році Радоміра розіп'яли і воскресили(і забрали на вайтмані-детальніше про це є у відео на Ютуб каналі).  Жодного відношення це Величне свято слов'ян до християнської Паски(або юдейського Песах(що має дослівний переклад "исход" і символізує перехід юдеїв з Моїсеєм) не має.Це свято було "християнізоване" не так вже й давно і навмисно завдяки Нікону. Наші пращури не пекли пасок у формі чоловічого статевого органу, або по поняттям гаудіа-вайшнавів це називають "Шива-Лінгам"(погугліть що це), цей акт "поїдання" таких пасок несе негативне значення- "з'їдання  плодоріддя" свого роду слов'янського, тобто щоб менше народжувалося дітей- Великих нащадків Білої раси слов'ян. Якщо ви звикли їсти паски і вам це смакує, то хоча б печіть їх не в формі "фалоса", а в будь якій іншій формі(наприклад як великий кекс чи у квадратній формі, прикрашайте як заманеться). Бажаю всім просвітлення знанням і дякую, що прийняли таку "болючу, шокуючу" новину достойно. Я пам'ятаю як це колись шокувало мене, тому, знаю, що кожен з вас, хто це читає зараз- відчуваєте. Поступово буду розкривати більше правди. Слава Ієрарху Світла Даждьбогу Тарху Перуновичу!З Великоднем (дослівно "Великий день") вас та ваші сім'ї! Хай Світло переможе!❤️З любов'ю,Яна Стаценко