Вхід Реєстрація
Реклама
Ваше рекламне місце
Забронюйте цей слот без конкуренції на обраний період.
Купити рекламу →
Логотип телеграм спільноти - Вільшанська сільська рада
Додано 26 чер 2021

Вільшанська сільська рада

@vilshanka_zt
Кількість підписників: 965
Фото: 5,640
Відео: 198
Посилання: 2,120
Опис:
Новини та повідомлення Вільшанської сільської ради Житомирського району Житомирської області
Джерело

Вільшанська сільська рада | ​​Літній пік споживання набирає обертів разом з підняттям стовпчика те...

Логотип телеграм спільноти - Вільшанська сільська рада Вільшанська сільська рада @vilshanka_zt
306 Охват/переглядів 2023-06-20 15:55 Повідомлення №3150
​​Літній пік споживання набирає обертів разом з підняттям стовпчика термометра. Навантаження на енергосистему зростає, в той час, як тривають ремонти на атомних і теплоелектростанціях, які цього року значно складніші, ніж в попередні літні періоди. Не зупиняються і наші ремонти високовольтних мереж, над якими щодня працюють більше тисячі ремонтників Укренерго. Їм потрібно трохи вашого розуміння і допомоги.Ремонти цього літа дуже складні - 6 місяців прицільних ракетних і дронових атак на енергосистему суттєво її ослабили. Професійною мовою енергетиків - “зменшили надійність”. Що це означає?Внаслідок масованих російських атак зазнали пошкоджень 43% магістральних мереж – підстанцій та ліній електропередачі, що транспортують великі обсяги електрики від електростанцій до мереж обленерго. При цьому 70% із пошкоджених підстанцій були атаковані щонайменше 2 рази. Якщо до енергетичного терору росіян тимчасово виходила з ладу високовольтна лінія, споживачів можна було заживити за резервною схемою, тобто за допомогою інших дублюючих ліній. І таких резервних схем було кілька - енергетики постійно працювали, щоб кожен населений пункт мав їх три, а краще пʼять. Зараз ця розкіш мирного життя нам недоступна. Працюючих ділянок електромереж загалом стало менше через великий обсяг пошкоджень, завданих окупантами. Те, що деякі з них працюють - результат інженерної креативності наших колег.Отже, з одного боку стало менше варіантів перемикання споживачів на резервні схеми живлення у разі ускладнень в роботі основної схеми, а з іншого - вціліле обладнання підстанцій має удвічі більше навантаження. Там, де раніше працювало два трансформатори, зараз працює один – за себе та свого скаліченого колегу. Йому тепер доводиться виконувати удвічі більше роботи без можливості «відпочити».Крім того, обладнання під час атаки іноді отримує приховані дефекти, які непомітні при першому огляді. Але під час збільшення навантаження такий пристрій виходить з ладу, а швидко замінити його неможливо.Допомогти нам ремонтувати енергосистему досить просто - будь ласка, продовжуйте ощадливо і по черзі використовувати енергоємні електроприлади, особливо в час вечірнього максимуму споживання - з 19 по 22 годину.